Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo sürüm ve lisans hk.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Altay61

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Benim kullanmakta oldugum null surum 2.1.4 ben şimdi 2. el 2.1.4 altı (örnek 2.1.0) 2.el bir lisans alsam kullanabılırmıyım yoksa downgrade mı yapmam lazım ?

Hayır bir şey yapmanıza gerek yok. Lisans aldığınızda xenforo üzerinden tüm sürümlere erişebiliyorsunuz.

Hayır bir şey yapmanıza gerek yok. Lisans aldığınızda xenforo üzerinden tüm sürümlere erişebiliyorsunuz.

lisans sahibi en son indirilebilir sürüm 2.1.0 dedi, bnm suankı kullanmakta oldugum surum ıse 2.1.4 bu lısansı kullanabılırmıyım ben dosyaları ftp ye atıp ınstall edip ? yada upgrade edip ?

lisans sahibi en son indirilebilir sürüm 2.1.0 dedi, bnm suankı kullanmakta oldugum surum ıse 2.1.4 bu lısansı kullanabılırmıyım ben dosyaları ftp ye atıp ınstall edip ? yada upgrade edip ?

Tamam şimdi anladım. Lisansı güncellemeniz gerekir bu durumda. Alt sürüme güncelleme yapamazsınız.

o zaman mecbur 2.1.4 ve üzeri bir sürüm almam kullanmam gerekli, yada dediğiiz gibi lisansı alıp yükseltme ücretini odeyip lısansı yukseltmem gereklı. pekı tsk ederım.

pekı lısansı aldıktan sonra tıcket acıp satan kısının e-posta adresını guncelleyebılırmıyım bnm adresım ıle ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.