Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

XenForo Süreli Premium Üyelik Satış Scripti - Shopier Altyapısı-TR Ödeme

scriptsatisx

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar sizlere birçok kişinin işine yarayacağını düşündüğüm bir scriptin satışını duyurmaktan mutluluk duyuyorum.
Script açık kaynak olup içerisinde herhangi bir şifreleme yöntemi kullanılmamıştır. Kişisel kullanıma açıktır ancak ticari olarak burada yada başka bir platformda satılması yasaktır.
Script php+mysqli kullanmaktadır. Kendim kodladım. Wareze düşmemesi adına çok fazla satışı yapılmayacaktır.

Bu Script ile neler yapabilirsiniz?
  • Siteniz üzerinden forum üyelerinize shopier altyapısı ile kolayca ve otomatik olarak premium üyelik satabilirsiniz.
  • Yine kolayca süresi biten üyeleri normal üye statüsüne aktara bilirsiniz.
  • Üyelerinizin sipariş geçmişlerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Üyelerinize süreli olarak manuel premium üyelik atayabilir, silebilirsiniz.
  • Hazır paketler tasarımını dilerseniz direk, dilerseniz frame yöntemi ile istediğiniz alanda gösterebilirsiniz.
Kısacası shopier üzerinden satış yapıp xenforo forumunuzdan otomatik premium üyelik sağlamış olacaksınız. Scripti alanlar bir sonraki güncellemeyide ücretsiz olarak alabileceklerdir.

Şuana kadar hiç satış yapılmamıştır 1500 TL ye tek kişiye tüm haklarıyla satılabilir. Satış yapıldığı taktirde yorum olarak eklenecektir.

Scripte Ait Görüntüler

6.png
4.png
5.png
6.png
2.png

Dikkat: Bu xenforo eklentisi değildir. Scripttir!
Fiyat : 500 TL

Ödeme Yöntemi : Havale/Eft

Ödeme ve teslimat bilgisi için p.m atmanız yeterlidir.

Sis

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Bu scriptte sponsor banner ve sponsor linkler için de alan mevcut mu ? takip sistemi olarak kullanmak için hocam.

scriptsatisx

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Malesef, ancak ciddi alıcı iseniz ödeme sonrası detay verirseniz güncelleme yapabilirim o alanlar için.

scretarea

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
merhaba hocam script çok sağlama benziyor ciddi alıcıyım çünkü çok eklenti aradım bu tam bana göre size ulaşabileceğim bir yer varmıdır whatsap yada skyp gibi .

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap