Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo sunucuya nasıl yüklenir.

souleyman

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar xenforo ile oluşturduğum bir forum sitem var içeriği şuan için az çok iyi durumda bir hosting alıp yayınlamak bir kaç arkadaşımla birlikte online olarak içeriği zenginleştirmek istiyorum. sorum şu apache kullanarak locale kurdum ben xenforoyu sunucuya koyarken nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
yoksa hosting hizmeti aldığım site gerekli adımları gösterecek mi? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

Merhabalar,

Local'deki çalişmanizda size lazım olan 2 döküman var

1. Ftp dosyaları (Xenforo Kurulum Dosyaları)
  2. Veri tabanı (xenforo veri tabanınız)
bu 2 dökümani hosting aldiğiniz firmaya iletip yada kendiniz manuel olarak hostinge aktarirsaniz sorunsuz sitenizi hosting'te taşimiz olursunuz
bu hususta önemli olan xenforo ile uyumlu hosting seçmenizdir bilindiği gibi disable_functions fonksiyonlari yanı sıra proc,exec gibi baz,ı php fonksiyonu istemektedir xenforo normal hostinglerde bulunmamakta araştirmanizi ona göre yapiniz.

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.