Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kullanım tekniği Xenforo Sosyal Medya Entegrasyonu ve Otomatik Konu Paylaşımı

mkucuksari Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo Sosyal Medya Entegrasyonu ve Otomatik Konu Paylaşımı - Forumda açılan konuların otomatik olarak sosyal medya platformlarında paylaşılmasını sağlayalım.

Xenforo paylaşılan yeni konuların otomatik olarak Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşılmasını ister misiniz ?

Aşağıdaki anlatacağımız yöntem ile bunu yapmak mümkün. İster konular açılır açılmaz, isterseniz de belirlediğiniz takvime göre konular otomatik olarak paylaşılacaktır.

NOT: Xenforo-2' da şu an için konu ile ilgili olarak "og:image" tanımlayan bir eklendi yok ne yazık ki. Bu nedenle paylaşılan konularda özel resim gösterilemiyor...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

mkucuksari

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
Sosyal medyada resimsiz (veya belirlediğiniz tek resimli) paylaşımlar hiç dikkat çekmiyor. og:image Xenforo için büyük bir eksiklik.
Kesinlikle katılıyorum Uğur. İnşallah yakında bir zamanda birileri XF-1 için yapılan bu eklentiyi XF-2 uyumlu hale getirir.

KKZZ

Yeni kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Çok yararlı çok teşekkür ederim.

daniel1336

Yeni kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Eski konuya yazıyorum arkadaşlar ama belki bilen çıkar; otomatik pinterest paylaşımı yapabiliyor muyuz acaba? Sitemde özellikle resimler ile ilgili forumlar var onları otomatik paylaşsam belki dönüş olabilir pinterestten diye düşündüm.