Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo sitemap'a son açılan konular eklenmiyor.

canmemis

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,
başlıktada belirtmiş olduğum gibi xenforo admin panelden sitemap oluştur deiğimde oluşturuldu bilgisi görünüyor ama site haritasını kontrol ettiğimde sitemap.xml veya sitemap.php adresinde son eklediğim konular görünmüyor. burada sorun ne olabilir?

Sorun belki hosting kaynaklıdır diye düşünerek %100 xenforo uyumlu bir hosting paketine geçiş yaptım ama sorun yine çözülmedi. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirse sevinirim.

İlgili ekran görüntüleri aşağıda mevcuttur.

1626985146481.png

1626985213588.png

1626985042507.png

Site adresini prfoilinize eklerseni bir göz atmak gerekli.

Benim bildiğim site haritası pazartesi, çarşamba ve cuma gönderilir. yani haftada 3 kez güncellenir. seninkide aynı görünüyor. gönderim saati ise saat 5 herşey normal.

eğer hergün gönderilmesini istersen debug vs. işleri ayarlaman gerekli. ben bi ara yapmaya çalıştım yapamadım. şurayla alakalı olması lazım.

AdminCP>Araçlar>Yeniden Yapılandır Seçeneğini Seçiniz Ve Aşağıda ki Yeri Bulunuz Yeniden Oluştura Bastıktan Sonra Site Haritasını Search Consolea Yeniden Gönderiniz Bu Arada Bundan Sonra gen.tr'de ki Sorularınıza Cevap Vereceğim :)

1630742094241.png

anlık oluşturma sitenin taslağını 3 günde 1 olurştuma ise tamamını alıyor.. sürekli son konuları çekmiyorsa sorun vardır..

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.