Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo search tablosu

Mete_

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
xf_search_index;
400 bin civarında mesaj var forumda - Arama Listesini Yeniden Yapılandır sekmesini çalıştırınca 816 mb gibi bir rakama ulaşıyor search index tablosu
vbulletinde böyle arama tablosunun şişmesi gibi bir sorun yoktu. Bunu nasıl normale çevirebiliriz.

XENFORO BURADA XenForo Enhanced Search | XenForo eklenti kurun diyor. tabiki ücretli buda. Çüzüm bulamadım
TRUNCATE TABLE xf_search_index dedim bende :D

Şimdi arama yapınca hiç bir şey bulamıyor forumda.
Kusuruma bakmayın son günlerde çok soru soruyor konu açıyorum forumda. Buradan başka Türkçe bilgi aldığımız yer yok.
En kalbi teşekkürlerimi sunarım xenforo.gen.tr sitesine.

Yeniden inşadan önce indeksi sil seçeneğini seçip tekrar deneyin bakalım.

Tavsiyem google arama sistemini kullanın.
Bu işi anlamış değilim sistem yapıyorsun arama motoruna ilave para istiyorsun şaka gibi.
Birde sistem yapıyorsun ama google sistem ile hiç bir alakası yokken senin arama motorundan daha iyi sonuçlar veriyor :D

Google index ile alakası yok arama sisteminin. Google özel arama motoru oluşturup siteniz ekleyin işinizi görecektir...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.