Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? xenforo sadece botların görebileceği içerik ( google , ahrefs ve diğer araçlar )

index

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba

Xenforo içerisinde sadece botların görebileceği kod eklemek istiyorum

Amacım backlinkleri gizlemektir.

Bunu nasıl yapabilirim ?

Nasıl yapılır ? xenforo sadece botların görebileceği içerik ( google , ahrefs ve diğer araçlar )

evet bunuda denedim ilginc şekilde ne yaparsam yapayım kabul etmiyor.
bugün son care olarak xxx bir siteden sitemap.xml uzantılı bir dosya oluşturdum ve onu gönderdim şuanda yavaş yavaş indexleme yapıyor ancak bu kalıcı bi çözüm olamaz mevcut olarak olan linklieri aldı 1 saat sonra acılıcak bir konuyu alıp almayacağı muamma tabi..

son olarak şuan kontrol ettiğimde 38 olan indexleme şuanda 88 olarak görünüyor yavaş yavaş ekliyor..
ancak belirttiğim gibi xenforo üzerinden sitemap.php ile olan derdimi çözmem gerek diye düşünüyorum.

İlginiz için teşekkür ederim umarım çözüm bulabiliriz.

xml veya sitemap.php olması fark etmiyor. Hatta bence xml olması daha iyi bazı arama motorları php kabul etmiyor. XML ile sorun yaşayacağınızı...
+ olarak bir de şöyle deneme yapıp kontrol eder misiniz? Bir tane üyelik oluşturun, o aldığınız üyeliği o gruba aktarın izinleri alsın. Sonra tekrar deneyin. Üzerinden uzun zaman geçti, emin olmamakla birlikte bu şekilde sonuç alındı diye hatırlıyorum.

Merhaba doğru başlığamı yazıyorum cok emin değilim ancak şöyle bir sorunum var.
Google search console de baktığımda sadece 30 küsür linki indexliyo kalan 200 küsür sayfa yeni konular etiketleri elle eklemediğim sürece eklemiyor
Ayrıca consol dan baktığımda sitemap.php gönderdiğimde eklenen 30 haric bırakılan 200 küsür yazıyor.
Bunun çözümünü bilen yardımcı olursa sevinirim.

Yeniden yapılandırıp tekrardan göndermeyi denediniz mi?

Yeniden yapılandırıp tekrardan göndermeyi denediniz mi?
bugün son care olarak xxx bir siteden sitemap.xml uzantılı bir dosya oluşturdum ve onu gönderdim şuanda yavaş yavaş indexleme yapıyor ancak bu kalıcı bi çözüm olamaz mevcut olarak olan linklieri aldı 1 saat sonra acılıcak bir konuyu alıp almayacağı muamma tabi..

son olarak şuan kontrol ettiğimde 38 olan indexleme şuanda 88 olarak görünüyor yavaş yavaş ekliyor..
ancak belirttiğim gibi xenforo üzerinden sitemap.php ile olan derdimi çözmem gerek diye düşünüyorum.

xml veya sitemap.php olması fark etmiyor. Hatta bence xml olması daha iyi bazı arama motorları php kabul etmiyor. XML ile sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum ama yine de tekip edin, sorun olursa çözüm üretmeye çalışalım.

Çözüm
xml veya sitemap.php olması fark etmiyor. Hatta bence xml olması daha iyi bazı arama motorları php kabul etmiyor. XML ile sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum ama yine de tekip edin, sorun olursa çözüm üretmeye çalışalım.
İlginize Teşekkür ederim dediğiniz gibi yapalım

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.