Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Xenforo RSS Feed kullanımı - Wordpress RSS Feed

Xenforo RSS Feed kullanımı - Wordpress RSS Feed

toprakuzuner

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
toprakuzuner Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo RSS Feed kullanımı - Wordpress RSS Feed - Xenforo'nun RSS Feed özelliğini kullanarak wordpress bloğunuzdaki yazıları çekin!

Xenforo RSS Feed özelliği ile sitelerden RSS verilerini çekip bunu Widgetlara aktarıyoruz, wordpress bridge eklentileri yerine xenforonun bize sunduğu bu özellik güzel bir alternatif.

Öncelikle blog yazılarımızın paylaşılacağı forumu açalım, Admin paneli>Forumlar>Yeni Forum, eğer yazıları sadece widget'da göstermek istiyorsanız 'Bu forumu forum listesinde göster' seçeneğindeki tiki kaldırın, yok ben widget istemiyorum sadece forum yeter diyorsanız tik kalsın.

[ATTACH...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Hata mesajı: Client error: `GET /feed/` resulted in a `403 Forbidden` response: error code: 1006 hata alıyorum nedeni nedir?

selam emeklerinize sağlık butür bir uygulamayı ben şu şekilde kullanmak istiyorum benim birtane sitem var içerisinde ürünler var ben bu ürünleri slayt geçişi çekilde değişerek yan tarafta göstermem eklemem mumkunmu yine sitem wordpress

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.