Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo resource ile ilgili yardım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

rhino

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
arkadaşlar dizaynı hoşuma giden bir site var. bu dizaynın aynsını kendi sitemede yapmak istiorum fakat bir türlü beceremedim. site benim sitem olmadıgı için ve reklam olmaması için adını buraya yazmayacagım. yardımcı olacak arkadşlar özel mesajla yada skype üzerindne benimle destege geçebilir mi?
netr0n netr0n @eTiKeT™

Son düzenleme:
bana o eklentinin resource oldugunu söyleyen vardı. resource ile alakası yokmuymuş ?

R rhino hangi site olursa olsun robots.txt (hiç sanmıyorum engelleneceğini) içerikler tamamen indexlenir. Senide indexliyor yani.

Eklenti elimde yok maalesef. Özelden iletirseniz Türkçe yamasınıda hazırlarız ayarlarına da bakabiliriz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.