1. Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Ziyaretçi!
    Register here to benefit more from the forum
    Uyarıyı kapat

Çözüldü Xenforo resource ile ilgili yardım

'XenForo sorunları için destek talepleri' forumunda rhino tarafından 10 Haz 2017 tarihinde açılan konu

1. rhino

rhino xF kullanıcı xF kullanıcı

arkadaşlar dizaynı hoşuma giden bir site var. bu dizaynın aynsını kendi sitemede yapmak istiorum fakat bir türlü beceremedim. site benim sitem olmadıgı için ve reklam olmaması için adını buraya yazmayacagım. yardımcı olacak arkadşlar özel mesajla yada skype üzerindne benimle destege geçebilir mi?
    @netr0n @eTiKeT™

Son düzenleme: 10 Haz 2017
  2. Emre

Emre xF kullanıcı xF kullanıcı

İletir misin?

3. netr0n

netr0n xF Admin Site Yetkilisi xF Admin

Özelden bahsetmiş olduğunuz alan product manager eklentisidir. Eklenti ücretli olarak satılmaktadır. Xen Product Manager

Emre bunu beğendi.
  4. rhino

bana o eklentinin resource oldugunu söyleyen vardı. resource ile alakası yokmuymuş ?

5. netr0n

Hayır yok.

6. rhino

Peki teşekkür ediyorum o halde. Birşey daha sormak istiyorum. Buraya açtıgım içerikleri google indexliyor mu yoksa foruma da konu olarak açmak lazımmıdır ?
    --- Peş peşe atıldığı için birleştirilmiştir, 17 Haz 2017, Orijinal tarihi: 16 Haz 2017 ---
    Cevap yazabilirmisiniz hocam ? @netr0n

7. Emre

Emre xF kullanıcı xF kullanıcı

@rhino hangi site olursa olsun robots.txt (hiç sanmıyorum engelleneceğini) içerikler tamamen indexlenir. Senide indexliyor yani.

8. rhino

hocam product manager kurdum. fakat sekme olarak çıkaramadım. bunu nasıl başarabilirim ? ayrıca para birimi olarak tl yi nasıl ekleyebilirim ?

9. netr0n

Eklenti elimde yok maalesef. Özelden iletirseniz Türkçe yamasınıda hazırlarız ayarlarına da bakabiliriz.

10. rhino

gönderdim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş