Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nasıl yapılır ? Xenforo reklam ekleme

BöcekBaşı

Aktif kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
cintakvimi.net
Sitede 2 3 tane tema var reklam eklemesi yapıyorum xf seçeneklerde reklam alanından ama seçili temaya işlemiyor sıfırdan eklediğim zamanda olmuyor. Page builderden ekledim az önce ana sayfada head bölümünde çıktı ama diğerlerini ekleyemedim reklamlar bölümünden eklediklerimi neden olabilir acaba?

Çözüm
Xenforo reklam sistemi hakkında tüm detaylara bu makaleden ulaşa bilirsiniz, ek olarak default ve diğer temalarda çalışır ama bazı özel temalarda her alan da çalışmaya bilir.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Xenforo reklam sistemi hakkında tüm detaylara bu makaleden ulaşa bilirsiniz, ek olarak default ve diğer temalarda çalışır ama bazı özel temalarda her alan da çalışmaya bilir.

Çözüm

BöcekBaşı

Aktif kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
cintakvimi.net

Hocam default kullanıyorum ama çıkmıyor buradaki anlatımları denedim nedense olmadı da.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Defaulttan kasıt teamda herhangi bir kod değişimi, şablon değişimi yapılmamış olmalıdır. Bunun dışında doğru, anlatılan şekillerde yapılacak bir uygulamada görümeme olasılığı yok. ADS eklemeyin normal bir banner yada metin ekleyerek deneyin.
Çözüm bulamazsanız bana acp giriş bilgileriniz DM atın bir bakalım.

BöcekBaşı

Aktif kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
cintakvimi.net
@eTiKeT™ hocam şöyle anlatayım mesela aşağıdaki reklamı ekledim ben bu değişiklik sitede ekli olan aktif olmayan bir temaya gidiyor kullandığıma gitmiyor seçili herkesçe kullanılan temada olmuyor mu acaba değişiklik anlayamadım. Başka tema seçiyorum reklam orada çıkmış ama aktif temada reklam yok değişik bir şekilde.
1624196971528.png

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
xenforo.gen.tr
İlk olarak yeniliyorum, default temada çıkıp diğer temalarda çıkmayan bir birim için tek söylene bilcek şey temalarınızda hataların, eskik kodların olmaması yada versiyonun eski olmasılır. Bunu çözümü var fakat bir kaç değişiklik ile yapılacak bir durum değil temanın komplesini kontrol etmek gerekli. Bunu için en iyi yol ise normal bir metin yada normal bir html kodu ile baner ekleyerek denemek olacaktır.

BöcekBaşı

Aktif kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
cintakvimi.net
İlk olarak yeniliyorum, default temada çıkıp diğer temalarda çıkmayan bir birim için tek söylene bilcek şey temalarınızda hataların, eskik kodların olmaması yada versiyonun eski olmasılır. Bunu çözümü var fakat bir kaç değişiklik ile yapılacak bir durum değil temanın komplesini kontrol etmek gerekli. Bunu için en iyi yol ise normal bir metin yada normal bir html kodu ile baner ekleyerek denemek olacaktır.
Anladım hocam da benim yukarıda eklediğim default olana ekleyince çıkmıyor diğerlerinde çıkıyor demekti :) neyse artık bakalım tekrar

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap