Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Xenforo php ve html ile yardım sayfası oluşturma

PATRON

Sabit kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
@netr0n hocam oluşturulan ayrı bir yardım sayfasına html form ekleyebilir miyiz acaba?
Mesela benim sitede sticker dağıtıyorum ücretsiz talep formu oluşturup bu sayfa içinden iletişim formu tarzı alanı doldurup talep etmelerini istiyorum.
Bu mümkün müdür?

netr0n

XenGenTr
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
netron.web.tr
Bunun için şablon dışında bir eklenti yazılması lazım. Denemek lazım müsait zamanımda deneyebilirim ;)

PATRON

Sabit kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Bunun için şablon dışında bir eklenti yazılması lazım. Denemek lazım müsait zamanımda deneyebilirim ;)

Çok sevinirim. Kargo durumunu da takip edebilsek süper olur. (Gönderildi, beklemede, hazırlanıyor vs gibi)
4 gözle bekliyorum vallahi :)

akaynar

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
uzmanwebmaster.com
@netr0n hocam oluşturulan ayrı bir yardım sayfasına html form ekleyebilir miyiz acaba?
Mesela benim sitede sticker dağıtıyorum ücretsiz talep formu oluşturup bu sayfa içinden iletişim formu tarzı alanı doldurup talep etmelerini istiyorum.
Bu mümkün müdür?
Evey güzel fikir bende düşünüyorum aslında www.prefabrik.info sitemde üye ve misafirlerin direk olarak talep formu doldura bilmesi güzel olurdu

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap