Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo paypal dışında nasıl satın alabilirim,nasıl güncellerim ?

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
XenForo paypal dışında nasıl satın alabilirim,Nasıl güncellerim ?
XenForo lisans satın alma yada XenForo upgrade bedelini ödeme işlemi paypal üzerinden yapılmaktadır.
XenForo Lisans yada güncelleme ücretleri için : Xenforo ve entegre sistemlerin lisans ücretleri
Son günlerde karşılaşılan sorun paypal Türkiye üzerindeki politikasıdır.Paypal artık Türkiye'de hizmet vermediği için XenForo lisansı nasıl satın alıp yada güncellemelerin ödemelerini nasıl yapacakları hakkında bir kaç bilgi vereceğim.​

XenForo Satın alma yada güncelleme paypal dışında nasıl yapılır?
Bu işlem için ne yazık ki yapılabilecekler sınırlıdır.Yapılabilecekleri ise şu şekilde size açıklayabilirim.

1. Paypal Hesabı olan bir tanıdık.
Yurt dışında Paypal hesabı olan bir arkadaş,tanıdı ile bu işlem kolaylıkla aşılabilir. Ödemeyi paypal üzerinde bu arkadaş yapar ise sizde arkadaşanızın Türkiyedeki banka hesabına havale,eft yaparak kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Yapılması gereken
1.a ) XenForo ile iletişime geçilir iletişim için [bakınız] ve satın alacağınız işlemleri belirtirsiniz örneğin XenForo lisans satın alacağım gibi (verecekleri cevapta ödemeniz gereken tutarı belirtecekler) ve sizin paypal hesabınızın olmadığı bir arkadaşınızın ödemeye yapacağı belirtilir ve paypal ödemesi için paypal adresi alınır.
Normal şartlarda XenForo Paypal hesabı payments[at]xenforo.com bu hesaba paypal'dan gerekli ödemeyi yaparsınız
1.b) Yapılan ödemeyi XenForo bildirin,e-postanıza gelen yanıtı tekrar yanıtlayın ve içeriğine şunları ekleyin
Sadece yeni lisans alacaklar
  1. Your Full Name: Adınız Soyadınız
  2. Your Email: e-posta adresiniz
  3. Company: Firma adınız ( Var ise, kişisel ise gerek yok )
  4. Password: Parolanız
  5. Your Address: Açık adresiniz.
  6. Phone Number: Telefon numaranız.
Yeni lisan ve güncelleme yapacaklar
Gibi bilgileri ve Ödemenin ekran görüntüsünü satın alacağınız hizmeti bu mail içine yazar ve gönderirsiniz.
Muhtemel bir kaç saat içinde hesabınız etkin hale gelecektir.
Banka yolu ile ödeme yapmak
2.XenForo banka hesabına havale ile lisans satın alma

2.a) XenForo ile iletişime geçilir iletişim için [bakınız] ve satın alacağınız işlemleri belirtirsiniz örneğin XenForo lisans satın alacağım gibi (verecekleri cevapta ödemeniz gereken tutarı belirtecekler) ve ödemeyi paypal üzerinden yapamayacağınızı banka havalesi ile bu işlemi gerçekleştireceğinizi bu sebep ile banka IBAN,BIC numaralarını istersiniz [ zaten onlarde size verecektir ödemeyi şu kanal ile yapabilirsiniz diyerek]
Eğer yurt duşında UK Birleşik Krallyk yaşıyan bir tanıdığınız var ise ondan yardım alabilirsiniz. Yok ise bankanıza giderek bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Banka ödeme talebi için e-postanıza gelecek olan muhtemel cevap.
Thank you for your message.
We can accept payments by bank transfer.

The bank details are as follows:
Natwest Bank
Account name: XenForo Ltd
Address: 24 Oak Tree Road
Tilehurst
Reading
RG31 6JX
UK
IBAN: GB20NWBK60172189272587
BIC: NWBKGB2L

If you want to renew license and but Resource Manager please send $100 and ensure that you pay all bank charges.

Please let me know when the payment has been sent and once the payment is received, a license will be created.

Once the payment has been sent, it will expedite the process if you can provide a link to a scan of the sent payment confirmation.

Alternatively, you may know someone who can pay via PayPal on your behalf. Payments can be sent directly to [email protected]

I'll wait to hear back from you and please let me know if you have any further queries.

Regards
Ashley
2.b) Yapılan ödemeyi XenForo bildirin,e-postanıza gelen yanıtı tekrar yanıtlayın ve içeriğine şunları ekleyin
Sadece yeni lisans alacaklar
  1. Your Full Name: Adınız Soyadınız
  2. Your Email: e-posta adresiniz
  3. Company: Firma adınız ( Var ise, kişisel ise gerek yok )
  4. Password: Parolanız
  5. Your Address: Açık adresiniz.
  6. Phone Number: Telefon numaranız.
Yeni lisan ve güncelleme yapacaklar
Gibi bilgileri ve Ödemenin ekran görüntüsünü satın alacağınız hizmeti bu mail içine yazar ve gönderirsiniz.
Muhtemel bir kaç saat içinde hesabınız etkin hale gelecektir.​

Bu durumda paypal her zaman daha mantıklıdır,çünkü banka masraflarınız çok uçuk rakamlada çıkabilir.Paypal için r10'da referansları sağlam kişilere cüzi mitarlar ile komisyon vererek paypal üzerinden'de yaptırabilirsiniz.​

Paylaşımına Sağlık Abi Paypal'ın Türkiye'de Durdurulması açısından üyeleri bilgilendirecektir :)

hocam eline emeğine salığk güzel paylaşım ama yinede bizlere ters ing sıfır çünkü.

Bankadan yapmak istemeyen varsa tanıdık vasıtasıyla paypal ödemesi yaptırdım ben dün kendisi yurt dışında yaşıyor.
Sizler de öyle yaptırabilirsiniz. Eğer yaptırmak isteyen varsa bana ulaşabilir 10 TL komisyonla ödemesini gerçekleştiriyor.

Bankadan yapmak istemeyen varsa tanıdık vasıtasıyla paypal ödemesi yaptırdım ben dün kendisi yurt dışında yaşıyor.
Sizler de öyle yaptırabilirsiniz. Eğer yaptırmak isteyen varsa bana ulaşabilir 10 TL komisyonla ödemesini gerçekleştiriyor.
toplamda ne kadar ödediniz sıfırmı aldın lisansı yoksa yeniledinizmi.

Yok yeniledim. 1 6 0 TL ödedim.
40 usd karşılığında.
eTiKeT™ eTiKeT™ yukarıdaki parayı bitişik yazamıyorum sansürleniyor sanırım yanlışlıkla sansürlü kelimelere alınmış kontrol eder misiniz :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.