Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XenForo Online Kullanıcı Sayısını Gösterme

ServetPro

Kullanıcı
Kullanıcı
Header bölümüne bir yazı ekledim, bu yazıda sitede kayıtlı kullanıcı sayısını nasıl gösteririm?

PAGE_CONTAINER'da bir yere yazdım.

Şu anda (?) üye bulunuyor.

Çalışır mı bilmiyorum denemedim hiç,ancak o yapı şu kod satırındadır.Eğer çalışmaz ise ne yazık ki yapılacak bir şey yok eklenti gereklidir.

HTML:
            <span class="block-footer-counter">{{ phrase('online_now_x_members_y_guests_z',{
                'total': number($online.counts.total),
                'members': number($online.counts.members),
                'guests': number($online.counts.guests)})
            }}</span>

Çalışır mı bilmiyorum denemedim hiç,ancak o yapı şu kod satırındadır.Eğer çalışmaz ise ne yazık ki yapılacak bir şey yok eklenti gereklidir.

HTML:
            <span class="block-footer-counter">{{ phrase('online_now_x_members_y_guests_z',{
                'total': number($online.counts.total),
                'members': number($online.counts.members),
                'guests': number($online.counts.guests)})
            }}</span>

İşe yaradı fakat bunu tek sayı halinde nasıl gösteririm?

Screenshot_1.png

işe yaramış gibi durumuyor,neden değerler 0 ?
abi yazdığın fonksiyon düz bir şekilde çalışacağını düşünmüyorum çünkü online üyeler widgeti bir callback sistemine göre çalışıyor.
<xf:widget class="XF:MembersOnline" /> deyip block footer harici bölümleri display:none derse düzgün çalışabilir

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.