Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo Ödeme Sağlayıcı eklentisi Paywant <3 :)

Spare

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Geçtiğimiz günlerde P Paywant Emrah bey ile xenforo için ödeme sağlayıcı eklentisi için iletişime geçtim. Sağ olsunlar kendileri ilgileneceğini söyledi ve 1 hafta geçmeden eklentiyi teslim ettiler. Eklentiyi kullanmaya başladık bile ve hiç bir sıkıntı yok. Buradan P Paywant 'a ilgisi ve desteği için teşekkür ediyorum. Eminim bir çok XenForo yöneticisinin derdine derman oldular.

Sırf kendilerine ulaştığım da güler yüzlü ve yardım sever yaklaşımları ve hızlı çözümleri ile bana ve bir çok xenforo yöneticisine yardımcı olmak amacıyla bu eklentiyi geliştirdikleri için bu teşekkür konusunu açıyorum.

Teşekkürler P Paywant ❤️

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. İmkanlarımız dahilinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. İmkanlarımız dahilinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Eklentiyi burada paylaştıysanız veya başka bir platformda linkini atarsanız konuya ekleyeyim. :)

Merhaba Değerli P Paywant yeni bir konu açarsanız geliştirdiğiniz ödeme yöntemiyle alakalı daha çok kişiye ulaşacağını düşünüyorum. Xenforo Yetkilileri bunu başa tutturup daha çok kişilere ulaşacağını düşünüyorum.

eklenti ne işe yarıyor, ücretı ne kadar, demo ya da görsel vs. yani biz biraz fransız kaldık duruma :)

Merhaba Değerli P Paywant yeni bir konu açarsanız geliştirdiğiniz ödeme yöntemiyle alakalı daha çok kişiye ulaşacağını düşünüyorum. Xenforo Yetkilileri bunu başa tutturup daha çok kişilere ulaşacağını düşünüyorum.
eklenti ne işe yarıyor, ücretı ne kadar, demo ya da görsel vs. yani biz biraz fransız kaldık duruma :)
XF 2.2 Eklenti - Paywant Ödeme Modülü

Bizzat ödeme yöntemleri bölümüne kendi seçeneklerini eklemişler sanırım.

Eklenti ücretsiz. Paywant sistemine bayi olup, paywant aracılığı ile ücretli reklam alanları, hesap yükseltmeleri işlemi yapabilirsiniz. Xenforonun kendi sistemine ödeme sağlayıcı olarak paywant seçeneğini ekliyor.

Paywant uluslararası ve Türkiye'den ödeme alabilmenize yarıyor. :)

Eklenti ücretsiz. Paywant sistemine bayi olup, paywant aracılığı ile ücretli reklam alanları, hesap yükseltmeleri işlemi yapabilirsiniz. Xenforonun kendi sistemine ödeme sağlayıcı olarak paywant seçeneğini ekliyor.

Paywant uluslararası ve Türkiye'den ödeme alabilmenize yarıyor. :)
Peki ödeme işleminde ne kadar komisyon alınıyor ? Ödemeler hesabımıza hangi kurallar çerçevesinde geçiyor ?

Peki ödeme işleminde ne kadar komisyon alınıyor ? Ödemeler hesabımıza hangi kurallar çerçevesinde geçiyor ?
Kendilerine mail göndererek komisyon oranını öğrendim. Şöyle diyebilirim; günlük ,haftalık , 2 hafta ve aylık olarak çekim yaptığın güne göre komisyon oranı değişiyor. Günlük alırsan ödemeyi biraz fazla komisyon kesiyor, ancak aylık aldığında ödemelerini paytr'den daha hesaplı olmakta oranlar. Hatta mobil ödeme sistemi bile mevcut diyebilirim.

Sadece kendilerine mail atarak komisyon oranını öğrenebilirsin(her siteye özel komisyon veriyor olabilirler). Diğer sorunuz için bilgi sahibi değilim.

En düşük komisyon oranları ile hizmet veriyorlar diyebilirim.
Mobil Ödeme: %20 + %4

Kredi Kartı
%2 -> Aylık çekim için
%2.5 -> 2 Haftalık çekim için
%3.5 -> Haftalık çekim için
%4.5 -> Günlük çekim için

Havale:
%2 -> Aylık çekim için
%2.5 -> 2 Haftalık çekim için
%3.5 -> Haftalık çekim için
Günlük %4 çekim için

%2 komisyonla işlem yapmak için paywant'a yapılan ödemeyi ertesi ay çekeceğinizi belirtmeniz gerekiyor misal. :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.