Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü xenForo Null Üzerine lisanslı Kurulumu Nasıl Olur

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

sat679

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
xenForo Null Üzerine Lisanslı Kurulumu Nasıl Olur
Deneme ve öğrenme amaçlı sitelerime xenforo'nun piyasadaki Null kurdum ve bugün xenforo'nun resmi sitesine kayıt olarak sıfır lisans satın aldım ve dosyaları indirdim.
Şimdi bu dosyaları ftp den direk atmalı mıyım? Yoksa başka yöntem vb mi?
yaklaşık 3 hafta kadar sitemde xenforo null kullandım, şimdi ise orjinal lisans ile null daki herşeyi aktarabilirmiyim direk lisanslı yazılıma?
Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Diğer soru: Şimdi bu lisansı tüm (6 site var.) sitelere kullansam sıkıntı olur mu ve/veya bu lisansı çoklu lisansa çevirebiliyor muyum?

Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederim...

Çözüldü xenForo Null Üzerine lisanslı Kurulumu Nasıl Olur

Direkt üstüne yazdırıp, upgrade yapabilirsiniz. 1 Lisans sadece 1 sitede kullanılır diğer siteleriniz için ayrı ayrı lisans almanız gerekiyor. Bu arada hayırlı olsun. ;)
Direkt üstüne yazdırıp, upgrade yapabilirsiniz. 1 Lisans sadece 1 sitede kullanılır diğer siteleriniz için ayrı ayrı lisans almanız gerekiyor. Bu arada hayırlı olsun. ;)

Çözüm
hocam bu konu önemli..
aynı zamanda bu şu anlamada geliyor.
null kuruluyken mesela null kurulu ama 2.2 değil pach 2 null kurulu ' adam gitti 2.1.9 u lisanslı olarak aldı..
bunu direk ftp ye atması yeterlimi ? sorun çıkarmazmı .. config bilgileri ne olacak ? bunun detaylı işlenmesi lazım.. hiç kimse direk lisanslayarak kullanmıyor bu sistemi.. benim ikinci sitede öyle yapıldıydı direk null sonradan lisanslama işlemleri. ama kapatıp ana siteye bagladım rumuz olarak o ayrı tabikide.

hani bunu bana cevap olarak degilde genel bir anlatım olarak işleye bilirsiniz.
aramalarda bu durum çok sık karşımıza çıkıyor. xgt'de bu anlatım eksik kalmamalı kanımca.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.