Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo Nasıl satın alınır?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tural

Kullanıcı
Kullanıcı
Selam ben XenForo.com sitesinden ücretli .org uzantılı site aldım ama admin panele nerden girecez siteyi istediyimiz gibi nasıl düzenliyecez bilmiyorum lütfen yardımcı olun?

Son düzenleme:
xenforo.com org uzantısı derken anlamadım domain xenforo.com ile bir alakası yoktur.
Siz ne kadar ödeme yaptınız ?

Evet yanlış bir alım söz konusu. XenForo ile iletişime geçip ya para iadesi ya da farkını ödeyerek forum yazılım lisansı satın almanız için yardımcı olmalarını söyleyebilirsiniz.

kesin kurulumu almıştır kurulum diyince aklını forum dosyasıyla kurulum sanmıştır arkadaş ahbe bunu düzeltmesi için arkadaşa yardımcı olmak gerek ve xenforo.com yönetimi ile görüşülüp düzeltile bilir belki kurulum iptal edilerek üzerine 90$ daha ekleyip 140$ dolara tamamlayıp lisansa çevirtmeli tabi arkadaşın durumu nedir tamamlaya bilirmi acaba odavar

Dun mastercart ile 50 dolar odeyerek dosyalari satin aldim ama indirme linki yok param bosa gitti:(

Dun mastercart ile 50 dolar odeyerek dosyalari satin aldim ama indirme linki yok param bosa gitti:(

Tural Tural bakın yazılanları detaylı şekilde bir okuyun öncelikle. Boşa giden birşeyde yok xenforo ile görüşün paranızı iade etsinler sonra 140$ödeyerek lisansı tekrar alabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.