Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenforo minecraft tema düşüncesi

ibrahim58

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar iyi günler dilerim
yakında parayla yaptırmayı düşündüğüm 200 250 tl limitle şöyle bir tema yaptırma gibi düşüncem var çok iyi olsun istemiyorum zaten buna benzer ilk resimde (örnek:Major update yazan yere tıklayınca o konuya atıyor onun yanındakine basınca başka konuya atıyor sizce uygun fiyata yaptırılırmı ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısıs.PNG
    Ekran Alıntısıs.PNG
    911 KB · Görüntüleme: 30
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    289.7 KB · Görüntüleme: 17
Umutlarınızı kırmak istemem ama 200 - 250 TL'ye xenforo'a özel tema yazan kişi var mı bilmiyorum :)

Umutlarınızı kırmak istemem ama 200 - 250 TL'ye xenforo'a özel tema yazan kişi var mı bilmiyorum :)

cevabınız için teşekkürler peki birkaç php dersleri falan alırsam yapılabilirmi bu gibi temalar onun içinde baya bi usta olmak gerekiyor galiba

cevabınız için teşekkürler peki birkaç php dersleri falan alırsam yapılabilirmi bu gibi temalar onun içinde baya bi usta olmak gerekiyor galiba
Tema yazmak için PHP gerek yok CSS,LESS,HTML ve xenforo kod yapısını,mantığını bilmeniz gerekli.

CSS, HTML bilmen yeterli, xenforo şablonlarını da bildin mi tamamdır, ama sıfırdan başlıyorsan senin bir şeyler ortaya çıkarman baya zaman alıcak, kolay gelsin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.