Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenforo mesaja dayalı konu acma

muro2727

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhabalar arkadaslar forumda uyeler belırledıgımız katagorıye diyelim 100 msj sahıp ise o katagorıye konu acmasını istiyorum ama bunu nasıl yapılacagını bılmıyorum eklentı ve ya nasıl yapıldıgını bilen varmı surum 1xxx

Adım 1.
Bir kullanıcı terfi sistemi oluşturacaksınız :
Kullanım tekniği - XenForo 2 Otomatik kullanıcı değişikli,terfi sistemi nasıl kullanılır?

Burda iki tür kullanıcı grubunuz var
Eski grup ADI: Eksi kullanıcı grubu
Yeni grup ADI: Yeni kullanıcı grubu

Yukarıdaki makale ile artık 100 mesaj olan kullanıcı otomatik olarak Yeni kullanıcı grubuna taşınacaktır.

Adım 2.
Admincp >> Gruplar ve izinler >> Kategori ve forum izinler >> Sizin sınırlandıracağınız forum >> Eksi kullanıcı grubu >> Yeni konu açabilir mi? >> HAYIR
Hepsi bu kadar artık Eksi kullanıcı grubunuzu sizin belirttiğiniz forum veya kategorilerde konu açamazlar,Yeni kullanıcı grubunda olanlar ise konu açabilirler.​

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.