Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo Menüleri Mobilde Görünmüyor.

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Yotr

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, tema içerisinde navigation şablonuna menü eklemeleri yaptım, fakat bunlar bilgisayarlardan gözüküyor mobilden siteye girince gözükmüyor. Ne yapmam lazım?

Merhabalar, tema içerisinde navigation şablonuna menü eklemeleri yaptım, fakat bunlar bilgisayarlardan gözüküyor mobilden siteye girince gözükmüyor. Ne yapmam lazım?
Xf-1 mi Xf-2 mi ? XF-2 için özel bir şey yapmaya gerek yok. Hem PC hem de mobilden gözüküyor olması lazım. Ekran görüntülerini alabilir miyiz lütfen.

Xf-1 mi Xf-2 mi ? XF-2 için özel bir şey yapmaya gerek yok. Hem PC hem de mobilden gözüküyor olması lazım. Ekran görüntülerini alabilir miyiz lütfen.
Merhaba, evet xenforo 1 sürümü kullanıyorum. Ben navigation şablonuna ekleme yaptım. Fakat bu eklemeler masaüstü hariç mobillerde vs gözükmüyor.
Masaüstüde ki görüntü :
screen-20.01.30[17.04.2018].png

Mobildeki görünüm:
screen-20.02.55[17.04.2018].png

Mobilde eklediğim menüler çıkmıyor.

XF1 de o menüler nasıl yapılır bilmiyorum ama eklediğiniz menülerin css koduna gore; menuler "800px den küçük ekranlarda görünmesin" şeklinde ayarlanmış.

XF1 de o menüler nasıl yapılır bilmiyorum ama eklediğiniz menülerin css koduna gore; menuler "800px den küçük ekranlarda görünmesin" şeklinde ayarlanmış.
Bu şekilde menü ekledim:
<!-- mytab start-->
<li class="navTab PopupClosed"><a href="XenForo Türkçe destek,XenForo Eklenti ve tema topluluğu" class="navLink">XenforoGenTR</a></li>
<!-- mytab end -->
Tema ile alakalı olabilir mi?

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

@Ugur, Buldum sanırım, tema ayarlarında responsive design var. Burada responsive max genişlik 800px ayarlanmış.Ekli dosyayı görüntüle 2847

Kaç yapmam gerekiyor burayı?

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.