Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

Xenforo mavis style - ücretsiz 1.2.2

Arkadaşlar, forum tartışma alanından değil kaynak alanından beğeneceksiniz.

Siz nasıl kurdunuz inanın anlamadım.
Ama mümkünse size kurulu oılanda çok değişiklik yapmadı iseniz XML dosyasını bana verirseniz diğer arkadaşlarında kullanmasınız sağlayabiliriz belki...
Aksi taktirde yeninden xen kurumam gerekli...
hocam uzun zamandır girmiyordum destek sitelerine mesajınızı şimdi gördüm inanın evet ben sizin temayı
yükledim ama baya değişiklikler yaptım dahada düzenlemeler yapıyordum tam bitmemişti default temayı kullanıyordum lakin siteyi kapattık hocam eski yedektede yok sizin temayı yüklediğim daha önceki yedek ler var elimde sunucu firması ile sorunlar yaşadık adamlar sunucularına shell atmışlar dünyadan haberleri yok tüm önemli sitelerin içeriklerine müdahale vardı bende güvenemediğim için son yedek almayıda hiç düşünmedim siteyide kapattık.

Son düzenleme:
hocam uzun zamandır girmiyordum destek sitelerine mesajınızı şimdi gördüm inanın evet ben sizin temayı
yükledim ama baya değişiklikler yaptım dahada düzenlemeler yapıyordum tam bitmemişti default temayı kullanıyordum lakin siteyi kapattık hocam eski yedektede yok sizin temayı yüklediğim daha önceki yedek ler var elimde sunucu firması ile sorunlar yaşadık adamlar sunucularına shell atmışlar dünyadan haberleri yok tüm önemli sitelerin içeriklerine müdahale vardı bende güvenemediğim için son yedek almayıda hiç düşünmedim siteyide kapattık.
Olanlara üzüldüm açıkcası sorun değil olabilecek bir şey ise demiştim zaten ..

Olanlara üzüldüm açıkcası sorun değil olabilecek bir şey ise demiştim zaten ..
boş bi zamanıma dekkelirse localhosta 1.5.8 elimde olucaktı kurar onda tekrar düzenleme yapar size atarım
ama hemen yapamam bu aralar pc başında fazla zaman geçiremiyorum boş bi zamanımda unutmazsam
mutlaka yaparım sizin temadan herkes faydalansın.

sitenin alt kısmını nereden düzenleye bilirim
Forum links
Forum info

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.