Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Xenforo Mavi T1 Tema - 2.1 ve 2.2 Uyumlu

XF 2.2 Style Xenforo Mavi T1 Tema - 2.1 ve 2.2 Uyumlu Yeniden Yükleme

Bu TEMA XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Charismax Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo Mavi T1 Tema - 2.1 ve 2.2 Uyumlu - Tema defult renklendirmesidir sıfır hata Full css işlenmiştir. Kullanıcılarını üzmez ve kare avatar

Ekli dosyayı görüntüle 15945

Ekli dosyayı görüntüle 15946

Tema kendi sitemde mevcuttur reklam olacağını sanmıyorum webmaster sitesi değilim keyfekeder geliştirmeleri takip etmek için sıradan bir forum sitesiyim forummeskeni.com'dan mavi t1 denemesini yapabilirsiniz...
Tam boy kare avatar şeklinde sundum.. forum logo alanını kendinize göre ayarlayabilirsiniz forummeskeni logosuyla inecektir..

default alternatifi ve özel temalara oranla hatasız bir renklendirme yapılmıştır...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Son düzenleme:
Default temadan uzaklaşmak istemeyenler için güzel bir alternatif eline sağlık :)
İç açıcı olması güzel iki renk hiç bir zaman üzmez insanı.. kullan at mendil tipi bir editleme sadece renk.. bende yer yer zaman zaman free temalar aramışımdır .. özel tema alamadığımdan değil çok renkilik hoşuma gitmiyor :D bu tema sıfırdan arkadaşlar için güzel olur diye düşündüm.. direk indirdiğim için logo kısmında biraz zorlana bilirler ama onuda mazur görsünler artık..

Üstadım, böyle bir hata alıyorum. İnmiyor.

Beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Üstadım, böyle bir hata alıyorum. İnmiyor.

Beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Kaldırma veya düzenleme yapmadım güncellemeden sonra bu hata alınıyorsa bilmiyorum benimle alakalı değil :S En son güncellemede yeni dosya olarak koydum ama içeriye almadımı inan bilmiyorum indirmenin benimle alakası yok..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.