Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo mail sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

panda

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Ayarlar şu şekilde;

Varsayılan e-posta adresiniz: [email protected]
İletişim e-posta adresiniz: [email protected]
E-posta gönderme yöntemi: SMTP - mail.siteadresim.com Port: 587
Kullanıcı adı ve şifre: [email protected] *******

şifreleme kısmında tls veya ssl seçince e-posta testinde hata alıyorum. ama şifrelemeyi yok olarak seçince e-posta iletiliyor. şifrelemeli nasıl yapabilirim, hangisini seçmeliyim?

tls ve ssl seçtiğinizde hata alıyorsanız 587 ve 465 portlarınız mail gönderimine kapalı olabilir. Sunucunuzla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

ssl 465 yapıp dener misin dostum? aldığın hata nedir bu arada, bad hello 550 ise sunucu ile iletişime geçmen gerekiyor.

edit: 550 hatası alıyorsan ve kodlama bilmiyorsan sitenin url'sine önek olarak www. eklemen durumunda hatayı almazsın.

biri üye olduğunda bizim o kişiyi foruma kabul etmemiz için onay email adresimi geliyor tam anlıyamadım ne işe yarıyor bu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.