Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo mail gelmiyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Emirhan

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://masterforms.org
Xenforo forum sitemde mail ayarı yaptım hem gmail denedim hem sunucumun mailini denedim olmadı mail gelmiyor biraz araştırdım yine de sorunu halledemedim

Giden e-postayı test et de aldığım hata

"E-postayı göndermeye çalışırken hatalar oluştu"

Günlük ayrıntılarını genişlet
++ Starting XF\Mail\SmtpTransport
<< 220 smtp.gmail.com ESMTP g6-20020a5d5406000000b00241d2df4960sm1870811wrv.17 - gsmtp

>> EHLO masterforms.org

<< 250-smtp.gmail.com at your service, [45.158.15.101]
250-SIZE 35882577
250-8BITMIME
250-STARTTLS
250-ENHANCEDSTATUSCODES
250-PIPELINING
250-CHUNKING
250 SMTPUTF8

Hatanın bir kısmı bu

Tavsiyem çözüm bulunmuş konularda bu tür yanıtlar aramayın, çözülmüş bir konudaki çözüm işinize yaramıyor ise yeni bir konu açın bizim konu açmanız ile ilgili bir sorunumuz yok aksine her sorununuz için bir konu açmanız bizim işimizide kolaylaştıryor aynı sorunları yaşayanların çözüm bulmalarınıda ;).

Ek olarak mail gönderim testi alanında mail gönderildiğinde çıkan hatayıda konuya eklerseniz sonuca daha hızlı ulaşırız.

Merhaba eTiKeT™ eTiKeT™ mail gönderim testi kısmında bir hata çıkmıyor. Mail başarılı bir şekilde gönderiliyor ancak webmail e geliyor.
Google workspace üzerinden aldığım kurumsal maile gelmiyor. Ama buradan normal mail gönderebiliyorum ve alıyorum bir sorun yok. Sadece forum üzerinden bize ulaşın kısmından gönderilen mail ler kurumsal gmail hesabına gelmiyor, normal webmail e geliyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.