Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo lisansı nasıl satın alınır ? Kredi kartı yada Paypal

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
Xenforo lisansı nasıl satın alınır ? Kredi kartı yada Paypal
Xenforo lisansınız için artık kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızda vardır.​
Aşağıdaki adımları izleyerek kredi kartı ile lisansınız satın alabilirsiniz.​

Xenforo lisansı Kredi kartı ile nasıl satın alnır?
Eğer üyeliğiniz yok ise adımları aynen takip edin.​
ADIM 1 lisans seçimi
Buy XenForo | XenForo sayfasına gidin.​
xenforo-kredi-kartı-ile-satın-alma.png
Adım 2 Üye olmak
Eğer üye iseniz
Customer Login | XenForo Sayfasında giriş yapın ve 2. ekran görüntüsünde devam edin.​
xenforo-kredi-kartı-ile-satın-alma-2.png

Adım 3 ödeme yap
xenforo-kredi-kartı-ile-satın-alma-3.png

Son düzenleme:
bende kredi kartı seçeneği çıkmıyor, sadece paypal var...

bende kredi kartı seçeneği çıkmıyor, sadece paypal var...
Kredi kartı seçeneğinin çıkması için XenForo üyeliğiniz ile (Üye değilseniz üye olun) destek e-mail yazarak hesabınıza kredi kartı tanımlamalarını isteyin (paypal hizmeti ülkemize kaldırıldığı gerekçesi ile). Bu işlemden sonra onlar size talebiniz değerlendiriliyor şeklinde bir mesaj sonrası 2.ci mail ile talebiniz kabul edilmiştir diyecekler. Artık hesabınızdan ödeme anında ister yeni lisans alın isterseniz lisans güncelleyin ödeme anında kredi kartınızla ödeme seçeneği gelecek ve dilediğiniz şekilde alış veriş yapabileceksiniz.. Tabii e-mail mesajı google çeviri ile İNG yazın.

Son düzenleme:
Kredi kartı seçeneğinin çıkması için XenForo üyeliğiniz ile (Üye değilseniz üye olun) destek e-mail yazarak hesabınıza kredi kartı tanımlamalarını isteyin (paypal hizmeti ülkemize kaldırıldığı gerekçesi ile). Bu işlemden sonra onlar size talebiniz değerlendiriliyor şeklinde bir mesaj sonrası 2.ci mail ile talebiniz kabul edilmiştir diyecekler. Artık hesabınızdan ödeme anında ister yeni lisans alın isterseniz lisans güncelleyin ödeme anında kredi kartınızla ödeme seçeneği gelecek ve dilediğiniz şekilde alış veriş yapabileceksiniz.. Tabii e-mail mesajı google çeviri ile İNG yazın.
Çok teşekkürler

mail atar atmaz kredi kartıile ödememe imakn tanıdılar bende lisans alarak aranıza katıldım

Crack Kullanıyorlar ama Yazık, birgün o cracklı forumlar çökecek.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.