Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Lisansı Enpara ile Alınabiliyor Mu?

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, xenforo lisansı alan kişilere veya bilgisi olan kişilere sormak istediğim önemli sorulardan bir tanesidir.

Xenforo lisansı enpara ile veya Türkiye'den başka bir hesap kartı ile alınıyor mu acaba? Bu konuda bir fikri olan var mı? Aydınlatırsa çok memnun olurum.

Merhabalar, xenforo lisansı alan kişilere veya bilgisi olan kişilere sormak istediğim önemli sorulardan bir tanesidir.

Xenforo lisansı enpara ile veya Türkiye'den başka bir hesap kartı ile alınıyor mu acaba? Bu konuda bir fikri olan var mı? Aydınlatırsa çok memnun olurum.

İnternet Alışverişin Aktif Olsun En Para İle Alabilirsiniz.

Yurtdışı alışverişe açık olan tüm kartlardan alabilirsin. Lakin xenforo PayPal ile ödeme alıyor tiçket atıp kredi kartı ödemesini açtırman lazım.

Yurtdışı alışverişe açık olan tüm kartlardan alabilirsin. Lakin xenforo PayPal ile ödeme alıyor tiçket atıp kredi kartı ödemesini açtırman lazım.
Bildiğim kadarıyla öyle bir seçenek yok artık. Bana iptal ettiklerini söylemişlerdi ödemeyi sadece paypal üzerinden kabul edeceklermiş.

Peki PayPal ile ödemeyi nasıl yapacağız? Malum PayPal Türkiye'ye kapalı.

İninal veya papara hesabı açınız, papara için ek papara kart başvurusu yapın. İninal için gerekmiyor sadece ininal satın almanız lazım aslında gerekte yok kayıt olun ininale, sanal kart oluşturun İNG atm üzerinden yükleme yapın sonrasında paypala kartınızı ekleyin ve bakiyenizi kullanın.

Kredi kartı ile alabilirsiniz

6335

Ben 8 Aralık 2018 tarihinde bir kaç tane kartla denedim ödeme yapmadı ticket açtım bana Screenshot böyle yazdılar :D
Açıkcası üstünden üç ay geçmiş neden hala ödeme sistemi orda duruyor anlamadım. Bir saçmalık var bu işte denemekten bir şey kayıp etmezsiniz ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.