Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız ? ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun ?
    Daha fazla bilgi!

outlierwit

Yeni kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Katılım
17 Kas 2022
Mesajlar
2
Merhaba, doğru bilgiyi sizin forumunuzdan alabileceğim konusunda yönlendirildim.
Açacağımız forum sitesi blog ve youtube üzerinden paylaşım yapan platformumuz için oldukça değerli olacak. Bu yüzden kesinlikle lisanslı sürüm tercih edeceğiz. Ancak eklenti konusu kafamızı karıştırıyor. Bunu sormak gerçekten doğru değil biliyorum ki biz de tercih etmek istemiyoruz. Ancak şu anda bütçemiz çok kısıtlı, lisanslı sürüm aldıktan sonra bir süre eklentileri null olarak kullanmak, bütçe iyileştikçe eklentileri lisanslı hale getirmek mantıklı bir yol olur mu? İhtiyacımız olan eklentiler ciddi bir bütçe gerektiriyor çünkü şu anda. İlginize ve cevabınıza şimdiden teşekkür ederim.
 

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Katılım
6 Ara 2016
Mesajlar
5,992
Web sitesi
netron.web.tr
Merhaba, XenForo yazılımı lisanslıdır ve orada satışa çıkarılan ürünlerde bu kapsamda değerlendirilir. XenForo 3. parti yazılımların takibini kendi paneli üzerinden yapmaz. Şikayet üzerine hareket eder. Örneğin xenforo.com üzerinde A yazılımı yayımlanmış ve ücretli satılıyor. Siz bu yazılımı lisanssız ve izinsiz bir şekilde kullanıyorsunuz. Eklenti yazarı bunu tespit edip XenForo.com üzerinde şikayette bulunursa, XenForo yetkilileri size bu eklenti veya eklentileri kaldırmanız ya da lisanslı kullanmanız için uyarıda bulunur. Kaldırmadığınız veya lisanslı kullanmadığınız takdirde XenForo lisansınız iptal edilebilir veya askıya alınabilir. Aynı durum lisanslı temalar içinde geçerlidir.

Ek bilgilendirme: Konunuz xenforo tanıyalım forumuna taşınmıştır.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar