Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo lisans alımı,güncelleme işlem ücretleri ödemesi yapılmaktadır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar merhaba, 1 yıllık güncelleme paketi almayı düşünüyorum geçen ay sürem bitti ama panel de güncelleme paketi 40 USD olarak satın alabileceğim bir ekran yok. Nereden alıyoruz bir türlü bulamadım?

Screenshot

usta ben de lisanssız dan lisanslıya geçmek istiyorum veri kaybetmeden geçme şansımız var mıdır ve fiyat bilgisi atarmısınız
lisans+komisyon+ek ücret ne gerekiyorsa toplam tutarı size göndersem lisanslıya geçiş sağlanabilir mi veri kaybetmeden..

usta ben de lisanssız dan lisanslıya geçmek istiyorum veri kaybetmeden geçme şansımız var mıdır ve fiyat bilgisi atarmısınız
lisans+komisyon+ek ücret ne gerekiyorsa toplam tutarı size göndersem lisanslıya geçiş sağlanabilir mi veri kaybetmeden..
Elbette yapmanız gereken sadece lisansılı xenforo ile steni upgrade etmektir. Ücret ise xenforo lisans ücreti ne ise hepsi o kadar. Artık kredi kartı ile alım yapabiliyorsunuz bu desteğe ihtiyacını yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.