Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo linsans?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Fanboiz17

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Xenforo linsans fiyatı nedir forum kurmak istiyorum ama benim lisans alıcak kadar gelirim olmadıgı için ücretsiz kurulum olmuyormu?

Hocam en iyisi kurun MYBB veya SMF xenforo övüldüğü gibi bir sistem değil bence. Sıradan basit bir eklenti bile ücretli, temaları ücretli herşeyi para :)
6 yıllır SMF kullanıyorum ve nasipse yakında Xenforo geçmeyi düşünüyorum. 3 haftadır da Xenforo ile demo ortamında oldukça içli dışlı olmaya çalışıyorum.

Sonuç olarak Xenforo ile SMF kıyaslamak biraz haksızlık oluyor bence. Çünkü kesinlikle aynı klasmanda değiller.

Burada beklenti, bütçe ve harcanacak zaman gibi bir sürü değişken var. Karar verirken hepsini değerlendirmek ve bizim için uygun olanı seçmek lazım.

6 yıllır SMF kullanıyorum ve nasipse yakında Xenforo geçmeyi düşünüyorum. 3 haftadır da Xenforo ile demo ortamında oldukça içli dışlı olmaya çalışıyorum.

Sonuç olarak Xenforo ile SMF kıyaslamak biraz haksızlık oluyor bence. Çünkü kesinlikle aynı klasmanda değiller.

Burada beklenti, bütçe ve harcanacak zaman gibi bir sürü değişken var. Karar verirken hepsini değerlendirmek ve bizim için uygun olanı seçmek lazım.
Hocam ben maddi konudan dedim, ki xenforoya para verene kadar vbulletin öneririm :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.