Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo link yapısı threads kaldırma

sololee

Kullanıcı
Kullanıcı
Eminim ki daha önceden birçok forum kuran veya link yapısıyla uğraşan Google'da bunu çok aramıştır.

Beyler Xenforo forumda bir konu açınca xxx.com/forum/threads/teknoekip-forum-kuralları.1/

yukarıdaki linkteki threads olmaması daha sağlıklı olacaktır. Seo açısından.

Buradaki threads'ı nasıl kaldırabiliriz.

Şuanki hali: xxx.com/forum/threads/teknoekip-forum-kuralları.1/

Olması gereken: xxx.com/forum/teknoekip-forum-kuralları.1/

Soru şu: diyor ki URL linkdeki threads kelimesi nasıl iptal edilir?

Verdiğiniz cevap seçeneklerden hangisi threads kelimesini iptal ediyor?
veya bu threads yazısını iptal etmek nasıl mümkün?

Unutmadan E Emre 'nin yazdığı cevabı eTiKeT™ eTiKeT™ 'in beğenmesi beni şaşırtı, yani sizin bu verilen cevaplar içeriği iş görüyor mu? diye bakmanız gerekiyor!

Son düzenleme:
A aysem
Çözüldü - Xenforo link yapısını değiştirme ?

buradaki gibi bir sey uzerinde deneme yapiyordum ancak araya baska seyler girmesi sebebiyle oylece askida kaldi

XenForo Demo

bu demo sitemde bazi ufak (konu,forum,uye,mesaj) link duzenlemeleri yapmistim ancak aktif bir forumda olasi hatalarini deneme imkanim olmadi, sonrasinda da saglik problemlerim sebebiyle askiya almak zorunda kaldim calismayi. xen:link yapisini kullanan eklentilerde problem vermez ancak bazi eklenti ya da tema yazarlari xen:link kullanimi yerine manuel ahref kullanimini tercih ediyor cok yanlis bir sekilde. bu tarz eklentilerde cakisma yapabilir.

ortagima test etmesini soyleyecegim ancak o ne kadar musait olur ve test edecek nereyi bulur bilemiyorum, ondan garanti veremiyorum. riskleri kabul ederek test etmek isterseniz gerekli duzenlemelerin anlatimlarini gonderirim. eklentiye dokmemistim cunku gelistirme asamasinda bir sey oldugu icin

A aysem buna şaşırmanda beni şaşırttı. :) Onlar silinse zaten sana böyle silebilirsin diye anlatırdım. Sadece değiştirebiliyorsun. :) Söz konusu beğeniyse yorumunu beğendim :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.