Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XenForo Link Bilgi Penceresi

forumisitme.com

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar Merhabalar..

Aşağıdaki resimde olduğu gibi, yazının üzerine gelindiğinde otomatik açılan bilgi penceresi gibi bir işlemi xenforoda yapabileceğimiz bir eklenti varmı?

1610302447001.png

Halis Halis bey onu ben başka sitede gördüm. benim forumda böyle bir şey yok. xenforo 2.2 de bu özellik varsa da nasıl olduğunu nasıl yapıldığını bilmiyorum

N netron bey teşekkürler. Şimdi satın aldım. Daha indiremedim. Lisans tanımlanmasını bekliyorum. Umarım çalışır ve sıkıntı yaşamam. İlginiz için teşekkür ederim. Bu eklentiyi kullanan varmı acaba. Nasıl kullnıldığını bilmiyorum. İlk defa deneyecem.
Ben kullanıyorum, bu eklenti konu içindeki kelimelere otomatik link ve isteğe bağlı popup açıklama penceresi ekler.

Örnek Şehirler - Eskişehir

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.