Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo konu içerik yazma bölümü yok

mehmet19077

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhabalar, forumumda yeni konu açmaya çalışıyorum fakat konu başlık bölümü geliyor, içerik yazma bölümünde beyaz ekran var. Resmi aşağıya ekliyorum. Neden böyle bir hata alıyorum acaba yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler
7490

7491

Anlamadığım bir şekilde kullanıcı grubu izinlerine girdiğimde böyle bir bölüm geliyor. İzinleri göremiyorum. Acaba kullanıcı gruplarım gitti bu yüzden yetki yok diye mi gözüküyor. Dün bir hatadan ötürü yedek alıp siteyi silip yeniden yüklemiştim. Acaba o zaman mı bazı dosyalar eksildi. Kullanıcı gruplarını yeniden nasıl manuel olarak yükleyebilirim.

Arkadaşlar yedek almıştım geri yüklerken veri kaybı yaşamışım sanırım. Şimdi silip yeniden yükledim sorun çözüldü fakat sormak istediğim birşey var. Eski veritabanımdan forum kategorileri ve üyeler bölümünün yedeğini alıp yükleyebilir miyim acaba. Gerisi çok önemli değil benim için. Çok konu girilmemişti zaten yeni kurmuştum

Arkadaşlar yedek almıştım geri yüklerken veri kaybı yaşamışım sanırım. Şimdi silip yeniden yükledim sorun çözüldü fakat sormak istediğim birşey var. Eski veritabanımdan forum kategorileri ve üyeler bölümünün yedeğini alıp yükleyebilir miyim acaba. Gerisi çok önemli değil benim için. Çok konu girilmemişti zaten yeni kurmuştum
ID tabanlı çalışan her alanda bu işlemler risklidir,ancak denemenizde fayda var.

ID tabanlı çalışan her alanda bu işlemler risklidir,ancak denemenizde fayda var.
Evet gerçekten riskliymiş forum anasayfası görüntülenemez oldu verileri çekmeye çalışırken, primarykey olan sütunlardan mı kaynaklandı yada sequenceler mi çakıştı bilmiyorum ama böyle bir sorun ile karşılaşan arkadaşlar denemesinler bence silip yeniden yükleme yapmak durumunda kalıyorsunuz :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.