Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Video XenForo [KL] Editor Manager (Hide Hack) Kurulumu ve Kullanımı

netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo [KL] Editor Manager (Hide Hack) Kurulumu ve Kullanımı - [KL] Editor Manager (Hide Hack) Kurulumu ve Kullanımı

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Eyvallah kanka,emeğine sağlık artık nasıl kullanılır sorusuna net bir cevap olması çok güzel oldu :D

Slmlar Registered user olarak beğene tıkladığım halde: You need to like this in order to view this content. yazıyor nerede hata yapmış olabilirim? Hide until Like ayarladım normalda çalışması lazım değil mi?

Evet çalışması lazım izinlerinizi kontrol edin anlatım da görüldüğü üzere başarılı bir şekilde çalışmakta.

Bypass açtım mi direk gösteriyor

Bypass kapattım mi Video daki gibi Like yaptım mi açılmıyor. Server dan mı Yoksa olabilir mi ki?

Ekli dosyalar

• 105CEC36-18DF-45E4-82D3-B5ABC66F143C.jpeg
    105CEC36-18DF-45E4-82D3-B5ABC66F143C.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 11
  • FF5C1C91-ADD9-47DA-89A3-3FEADF293D3E.jpeg
    FF5C1C91-ADD9-47DA-89A3-3FEADF293D3E.jpeg
    112.1 KB · Görüntüleme: 10
Özelden giriş gönderirseniz bakabilirim duruma.

Anlatım harika, paylaşım çok güzel videoyu baştan sonra akıcılıkla izledim öncelikle bunun için teşekkür ediyorum çok emek var.
Ufak bir sorum olacaktı aciliyeti olmayan, bu eklentiyi eklemeden önce direk video linki .mp4 olarak örneğin ekleyebiliyordum ve otomatik embed oluyordu şimdi illaki zorluyor youtube gibi kendi bünyesinde olan linklerin eklenmesi için bunun bir çözümü var mı ?

Üstad eline sağlık fakat şöyle birşey yapmak istiyorum. Belli forumlarda açılan tüm konular için otomatik olarak ayarlamak istiyorum.
xenforo.gentr ile örnek verecek olursam;
Webmaster Araçları
Kategorisi altında ki forumlarda açılan tüm konular için otomatik olarak cevap yazarak içerik göstermek istiyorum. Bunu yapabiliyormuyuz ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.