Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForo Kayıt Ol Buttonuna Border Animasyonu Ekliyoruz.

XF 2.2 Eklenti XenForo Kayıt Ol Buttonuna Border Animasyonu Ekliyoruz.

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo Kayıt Ol Buttonuna Border Animasyonu Ekliyoruz. - XenForo 2 Kayıt ol button düzenleme

Merhaba arkadaşlar, kayıt ol buttonuna ufak bir border animasyonu ekleyelim. Siz renkleri ile animasyon hızı ile vs oynayabilirsiniz. ;)

Kullandığımız temanın PAGE_CONTAINER şablonunu açalım ve aşağıdaki kodu bulalım.

HTML:
<a href="{{ link('register') }}" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--textual p-navgroup-link--register"
                                data-xf-click="overlay" data-follow-redirects="on">

Hemen altına aşağıdaki html kodlarını ekleyelim...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Sadece 2.2.x de mi çalışmakta 2.1.x için uygun değil mi ?

özel temalarda kayıt ol butonunu bozuyor kayan yazı gibi geçiyor arkasından... default tema için güzel

hatta görsel bırakayım - ekran webm uzantısı almıyor onuda bırakamıyorum :D e burası mp4 de almıyor ne uzantısı yapıcam :D dur linkleyek .. yapacak arkadaşlar için görüntü olsun

Bi yaptım kayıt ol yerinde durmuyor.Film şeridi gibi takip etmekte zorlandım.Kısaca uymadı benim temaya

Özel temalarınız da kodları kendinize göre düzenlemeniz lazım.

<a href="{{ link('register') }}" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--textual p-navgroup-link--register"

Bunu bulamadım yok ?

Ekli dosyalar

• sss.txt
    32.8 KB · Görüntüleme: 4

Bunu bulamadım yok ?

Kodu şu şekilde aratın: {{ link('register') }}

aşağıdaki kod bütününe işlem yapın

REGXF.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.