Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo İçin Seo eklentisi mevcut mu ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Anestezy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, xenforo için seo eklentisi mevcut mu + olarak da bu forumda ki gibi metin editörünü nasıl değiştirebilirim ? Ve ekstra olarak otomatik içerikten etiket ekleme eklentisi mevcut mu ?

ekstra olarak otomatik içerikten etiket ekleme eklentisi mevcut mu ?
Bu önerilmiyor ve bildiğim kadarıyla XF-2 için böyle bir eklenti yok.
Merhaba arkadaşlar, xenforo için seo eklentisi mevcut mu
Özel ayrı bir eklentiye gerek yok. Zaten Xenforonun içinde SEO özelliği mevcut. Yönetici panelinden bulabilirsiniz.

21548007-87B1-4408-90A1-FDB6D5AED117.jpeg

bu forumda ki gibi metin editörünü nasıl değiştirebilirim ?
Editor değişimi XF-2.1 ile gelen bir özellik. Siz hangi XF versiyonu kullanıyorsunuz ?

4F404690-2BE6-4EE1-95A3-EC0556EDB918.jpeg

Bu önerilmiyor ve bildiğim kadarıyla XF-2 için böyle bir eklenti yok.

Özel ayrı bir eklentiye gerek yok. Zaten Xenforonun içinde SEO özelliği mevcut. Yönetici panelinden bulabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 6724

Editor değişimi XF-2.1 ile gelen bir özellik. Siz hangi XF versiyonu kullanıyorsunuz ?

Ekli dosyayı görüntüle 6725
öncelikle teşekkürler, seo ayarlarını yaptım doğru yaptığıma da eminim fakat seo başlıklarını dahil et falan diyor ya onu dahil ettiğimde atıyorum tüm üyeler okumalı yazıyor diyelim ki link uyum-uyeler-okumali gibi yazılar kayıyor hoş olmuyor onu nasıl düzeltiriz

+ olarakta 2.0 kullanıyorum

Xenforo seo konusunda çok iyidir. Yeter ki h1 h2 h3 etiketlerini içeren yazı boyutunu kullanın. Mesela yazı boyutunu 26 yapıp başlık atarsanız h1 etiketini kullanmış olursunuz. Bunlara dikkat ederseniz en kral seoyu yapmış olursunuz zaten.

Xenforo seo konusunda çok iyidir. Yeter ki h1 h2 h3 etiketlerini içeren yazı boyutunu kullanın. Mesela yazı boyutunu 26 yapıp başlık atarsanız h1 etiketini kullanmış olursunuz. Bunlara dikkat ederseniz en kral seoyu yapmış olursunuz zaten.
sağolasın dostum birde seosmalltools diye bir site var o da baya yardımcı oluyor etiket seçim vb konularda belki ihtiyacı olan olur hayırlı forumlar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.