Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo için örnek robots.txt dosyası ve bilinmesi gerekenler

Ayni bu Şekilde Kopyaladım Ve kendime ekledim inaşşlah Sorun cıkmaz yanlız User-agent: Mediapartners-Google* bu kısmı anlamadıgım için tum Botlar için User-agent: * bu Şekilde Yaptım Sorun olmaz Dimi eTiKeT™ eTiKeT™ hocam

Ayni bu Şekilde Kopyaladım Ve kendime ekledim inaşşlah Sorun cıkmaz yanlız User-agent: Mediapartners-Google* bu kısmı anlamadıgım için tum Botlar için User-agent: * bu Şekilde Yaptım Sorun olmaz Dimi eTiKeT™ eTiKeT™ hocam
Bu şekildede sizin yaptığınız şekildede bir problem oluşturmaz kullanabilirsiniz.

Konuyu hortlatacağım filezillaya girdim robot.txt dosyasını oluşturdum . tam olarak hangi klasöre atacağım bunu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.