Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo için gerekli eklentiler

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

kadirizmm

Kullanıcı
Kullanıcı
merhabalar öncelikle üstatlar 2 gündür siteye erişemiyorum sorun var dns yi degiştirince girebildim oh be dedim

2 gün önce xenforo forum kurduk lakin hic bir eklenti kurmadık bilmiyoruz :) hangi eklentiler ne işe yarar önce xenforo.gen.tr deki konu degerlendirme eklentisini nereden indirebilirim kurulumu nasıldır ?
ve geriye kalan tüm eklentiler nelerdir nasıl kurulum yapılır :?

saygılarımla yardımcı olcak üstat lara şimdien teşekküler forum adresim Forum Kitap.Ws birde üstatlar xenforo.gen.tr nin teması gibi bir tema varmıdır ücretsiz

Çözüldü Xenforo için gerekli eklentiler

XenForo Resource Manager eklentisidir. Eklenti ücretli bir eklentidir. Farklı bir eklenti kurabilirsiniz. Ekte verdiğim eklentiyi kurabilirsiniz. Türkçe çevirisini de yapıcam 1-2 güne eklerim konuya.
Merhabalar,
Öncelikle sunucu değişimi nedeni ile böyle bir kopukluk yaşadık doğrudur.
Konı değerlendirme eklentis yok bu forumda lakin kaynaklara bağlı forumlarda var sadece ki o XenForo Resource sistemine entegre bir sistemdir.
Yani onu kullanmak için XenForo Resource,kaynaklar sistemini kurmalısınız ki buda ücretli bir eklentidir eklenti ücreti için şu konuya bakabilirsiniz :Xenforo ve entegre sistemlerin lisans ücretleri

Yeri kalan derken forumda kurulu bir kaç eklenti var zaten onlarda şunlardır.

Brivium - Like / Reply to View Attachment
Brivium - Modern Statistics
Similar Threads
XenForo Resource Manager
[bd] Widget Framework​
Eklentileri nasıl kurarsını ücretsiz olanlar forumda zaten yayınladık nasıl kuruluruda konu içinde mevcyttur ve türkçe yamalarıda var forumda bu eklentiler ;) ...

çok teşekkür ederim üstadım saygılarımla xenforo.gen.tr de var ya hani yıldıza tıkladıgımızda yorum yazıp yayınlıyoruz bu eklenti sayesinde konularınız googlede yıldızlı gözküyor bu eklenti degil dediniz üstadım buna benzer bir sitem ücretsiz suan dolar cok yüksek 140 dolar diyor cepte var 30 tl reklamdan gelen :(

Şu an maalsefe yok ve ne zaten konularda olmasının mantığıda yok bunun vbulletin kullandım bir zamanlar sonra konulardaki yıldızları kaldırdı google çükü istedikleri sisteme konular uymuordu.
Ancak kaynaklar yönetici bir ürün gibi gösterip değer verilabiliyor bu yüzdende stabil çalışıyor. Xen için konu değerlendirmesi var ancak google için faydası yok sadece forumda kullanıyor ki bunun için eklenti kurmayada gerek yok bence...
Bu arada 140$ sadece xen lisansı kaynaklar yönetici buna ilavedir ve forumunuz demekki null onuda kurun para olunca alırsınzı onuda yani ;) ...

hocam yukarda belirtmiş oldugunuz tüm eklentileri ekledim ne işe taradıklarını bilmiyorum ama kurdum hepsini istedigim sekilde bir forum olmadı su yıldız eklentiside kesin vardır adı ne acaba üstat veya yukarda verdiginiz eklentilerin içinde varmıydı

XenForo Resource Manager eklentisidir. Eklenti ücretli bir eklentidir. Farklı bir eklenti kurabilirsiniz. Ekte verdiğim eklentiyi kurabilirsiniz. Türkçe çevirisini de yapıcam 1-2 güne eklerim konuya.

Ekli dosyalar

• threadrating.zip
    10.8 KB · Görüntüleme: 28
Çözüm
hocam 10 numarasın valla çok teşekkür ederim kuruyorum şimdi saygılarımla hocam bu eklentiyi kurdum lakin sitede yıldızlar yok acaba ayarı falanmı vardır ayarındada birsey göremedim :(

Son düzenleme:
teşekkür ederim üstadım kurdum sizdeki gibi olanı buluyorum kimisi 200 usd istiyor kimisi 10 usd xenforoyu anlamadım desem yeridir

Brivium.Modern.Statistics.v2.4.3
yüklemeye calıstıgımda hata alıyorum neden acaba
Bu sayfa çalışmıyor diyor installe gecince

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.