Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo içeri aktarmada bulunan son 2 kısmı bulamadım. Bunlar ne oluyor ve bu söylenenleri nasıl bulabilirim ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Caspondable

Aktif kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://denemeforum.com
Herkese iyi forumlar dilerim. Eski 2.17 olan sürümü içeri aktarma eklentisi ile aktaracağım. Fakat şu son 2 kısımda yazılan şeyler nelerdir pek anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi akşamlar

Ekli dosyalar

• xenforo veri aktarma.PNG
    xenforo veri aktarma.PNG
    17.8 KB · Görüntüleme: 19
Çözüm
İyi forumlar. Veri dizini alanına data dahili veri dizini alanına internal_data dosyalarınızı yazacaksınız. Bunlar FTP içerisinde data ve internal_data dizinlerini temsil etmektedir.

netr0n

XҽɳGҽɳTɾ
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
netron.web.tr
İyi forumlar. Veri dizini alanına data dahili veri dizini alanına internal_data dosyalarınızı yazacaksınız. Bunlar FTP içerisinde data ve internal_data dizinlerini temsil etmektedir.

Çözüm

Caspondable

Aktif kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Hocam yapamadım ya tek seferliğine mahsus yardımcı olabilir misiniz ? Tüm dosyalarım hazır hocam. Faaliyete geçtikten sonra hexagon temasını denemek istiyorum. Sırf bu xenforo için stripe hesabı açmak için ingilterede şirket kurdum hocam :)

catyA

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Hocam yapamadım ya tek seferliğine mahsus yardımcı olabilir misiniz ? Tüm dosyalarım hazır hocam. Faaliyete geçtikten sonra hexagon temasını denemek istiyorum. Sırf bu xenforo için stripe hesabı açmak için ingilterede şirket kurdum hocam :)

Veri dizini : /home/username/public_html/data
Dahili veri dizini : /home/username/public_html/internal_data

username yazan yerlere ftp kullanıcı adını yaz bu şekilde dene bakalım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar