Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Hoşgeldin Paneli Düzenlemesi

resitakyol

Kullanıcı
Kullanıcı
Herkese merhabalar,

Öncelikle xenforo'da yeniyim. Daha önce 1.5 sürümünü kurdum fakat daha ileriye gitmemiştim karışık geldiğinden ötürü. Tekrar 2.0 sürümüyle başladım localhostta çalışmaya devam ediyorum. Soruma gelecek olursam; XenForo 2.0 - [XenGenTr] Ziyaretçi hoş geldin paneli buradaki eklentiyi kurdum. Çokta sevdim gayet hoş bir eklenti fakat sorun şurada oldu. Butonlara müdahale edemiyorum. Dediğim gibi yeniyim belki farklı bi muhabbeti vardır bu kurduğum 3. eklenti ilk eklentiyi kurmam ve istediğim şekle getirmem nerdeyse 40 dakikamı aldı :D yavaş yavaş alışıyorum fakat burda less dosyasındada xml dosyasındada tüm dosyalara bakmama rağmen butonlara müdahale edemedim. Butonların rengini temaya uyumlu hale getirmek istiyorum sadece background değiştireceğim. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa sevinirim şimdiden teşekkürler :) İyi forumlar dilerim.. xennn.JPG

Evet şimdi tekra baktım,dediğiniz gibi buton kontolü eklememiş :) . Buton renklerini xenforo kendi buton renklerinden alarak çalıştığını gördüm ne yazık ki :)
Yani tema özellikleri alanında butonlar sistemi üzerinde çalışmakta. Ama bunun için bir çalışma yaparak ilerleyen günlerde bu alan içinde bir yönetim alanı ekleyebilirim.

Evet şimdi tekra baktım,dediğiniz gibi buton kontolü eklememiş :) . Buton renklerini xenforo kendi buton renklerinden alarak çalıştığını gördüm ne yazık ki :)
Yani tema özellikleri alanında butonlar sistemi üzerinde çalışmakta. Ama bunun için bir çalışma yaparak ilerleyen günlerde bu alan içinde bir yönetim alanı ekleyebilirim.

eTiKeT™ eTiKeT™ Çok güzel olur hocam ilk sırada bekleyenler arasında olabilirim eklenti güzel her açıdan fakat o butonlar default tema kullanmayınca renk uyumunu bozuyor bir miktar. Bir an kafayı yiyecektim artık tamam xenforo tecrübem yok yeniyim fakat bir an resmen kör cahil durumuna düşmüştüm siz tekrar aynı yeri söyleyince dedim herhalde bakar kör oldum iyice göremiyorum hiç bişey :D Teşekkür ederim tekrar, iyi forumlar. :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.