Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Video XenForo Grafik Rank Ekleme Nasıl Yapılır?

Çok sorulan sorulardan biri olduğu için son defa anlattık.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Kod:
.userBanner {
    strong {
        display: none;
    }
}

.userBanner--staff {
    width: 100%;
    max-width: 145px;
    min-height: 32px;
    border: none;
    background-repeat: no-repeat !important;
    background-image: url("styles/ranklar/yoneticirank.svg") !important;
}

.adminRank, .modRank, .kullaniciRank {
    background-repeat: no-repeat;
}

.adminRank {
    background-image: url("styles/ranklar/adminrank.svg");
}

.modRank  {
    background-image: url("styles/ranklar/modrank.svg");
}

.kullaniciRank  {
    background-image: url("styles/ranklar/kullanicirank.svg");
}

@media (max-width: 650px) {
        max-width: 85px;
        min-height: 17px;
    }
}

Elinize sağlık çoğu kişinin işine yarayacağına eminim.

Çok sorulan sorulardan biri olduğu için son defa anlattık.

Kod:
.userBanner {
    strong {
        display: none;
    }
}

.userBanner--staff {
    border: none;
    background-repeat: no-repeat !important;
    background-image: url("styles/ranklar/yoneticirank.svg") !important;
}

background-repeat: no-repeat;
}

.adminRank {
    background-image: url("styles/ranklar/adminrank.svg");
}

.modRank  {
    background-image: url("styles/ranklar/modrank.svg");
}

.kullaniciRank  {
    background-image: url("styles/ranklar/kullanicirank.svg");
}

@media (max-width: 650px) {
        max-width: 85px;
        min-height: 17px;
    }
}

Hocam keşke YATAY POSTBİT KULLANANLAR İÇİNDE VİDEO DA BELİRTSEYDİN :D

Çünkü yatay postbit kullanıyorum ve eklediğin kodlar kocaman gösteriyor eklenen alanda :D

Yani biliyorsun ki sadece DİKEY POSTBİT kullananlar yok xenforo da :))

Kodlarda px yükseltmesi veya düşürmesi yaptığım da ise hiçbir faydası yok maalesef. Yani şu kodlara ek olarak YATAY POSTBİT kullananlar içinde bir rank kod düzeni ekleyebilirsen bidaha bu konuda kapını çalmayız. :D

Bu arada tüm ranklarım SVG formatında.

Tüm rankları svg formatına getirdim ve ekledim bu sefer küçük de olsa gözüken ranklar hiç sığmamaya başladı hocam

Tüm rankları svg formatına getirdim ve ekledim bu sefer küçük de olsa gözüken ranklar hiç sığmamaya başladı hocam

İşte ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. netr0n netr0n hoca her temada aynı kodların işlevsel göreceğini düşünüyor ama maalesef öyle olmuyor :) Kaldı ki default tema kullanmama rağmen sinir bozucu bir durumla karşılaşıyoruz.

Örneğin yatay postbit kullanıyorum ve şuan da yeni kodlarla durum bu. Kodlarla oynama yaptığım da rank kocaman oluyor ve aşağıya uzayıp gidiyor o alan.

Uzman şekilde css bilgimiz yok işte :D Olsaydı zaten bu yardım konusunu açmam :D

1663693660941.png

İşte ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. netr0n netr0n hoca her temada aynı kodların işlevsel göreceğini düşünüyor ama maalesef öyle olmuyor :) Kaldı ki default tema kullanmama rağmen sinir bozucu bir durumla karşılaşıyoruz.

Örneğin yatay postbit kullanıyorum ve şuan da yeni kodlarla durum bu. Kodlarla oynama yaptığım da rank kocaman oluyor ve aşağıya uzayıp gidiyor o alan.

Uzman şekilde css bilgimiz yok işte :D Olsaydı zaten bu yardım konusunu açmam :D

Ekli dosyayı görüntüle 20868
Tıpatıp aynı hatayı alıyorum aslında önceki kullandıgım komutları güzeldi fakat istediğim şey boyutunu büyütüp daha güzel bir görünüm oluşturmaktı videoyu ayrıntılı bir şekilde izledim dosyalarımın svg formatında olduğuna eminim dosyalarımın doğru yerde olduguna ve çalıştıgına da fakat tasarımı mı eklediğimde orataya sizin ki gibi bir görüntü çıkıyor ve çözemeyince sıkılıyorum

• Beğen
Tepkiler: Sis
Tıpatıp aynı hatayı alıyorum aslında önceki kullandıgım komutları güzeldi fakat istediğim şey boyutunu büyütüp daha güzel bir görünüm oluşturmaktı videoyu ayrıntılı bir şekilde izledim dosyalarımın svg formatında olduğuna eminim dosyalarımın doğru yerde olduguna ve çalıştıgına da fakat tasarımı mı eklediğimde orataya sizin ki gibi bir görüntü çıkıyor ve çözemeyince sıkılıyorum
Tam olarak hissettiğim :D

Ekli dosyayı görüntüle 20868
Sis Sis biraz dolaşırken bir şey farkettim bir arkadaş da banner küçültmek istiyormuş oradan yararlana bilirsin belki TIKLA

Şu an mobilim ama yatay da olsa dikey de olsa mantık aynı mantık. Bugün bilgisayarda olmayacağım ama istiyorsanız girişlerinizi özelden gönderirseniz yarın akşam bakabilirim. Çözeriz bir şekilde Allah başka dert vermesin. ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.