Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo & GPT-3

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Sayın Xen.Gen.TR Sakinleri & Yetkilileri,

Bildiğiniz (veya Bilmediğiniz) Üzere Geçen Ay GPT-3, OpenAI Şirketi Tarafından Çıkarıldı. Belki Değerli Barış Özcan'ın Videosundan İzlemiş Olabilirsiniz.
GPT-3 Daha Önce Var Olmamış Tasarımlar Yapabilir, Blog ve Forum Yazıları Yazabilir, Kod Yazabilir, Kendi Dilini Oluşturabilir ve Daha Birçok Şeyi Yapabilir.

İnsan Zekası Olan GPT-4'e Daha 12 Yılımız Var Sayılır :D (Çoğu insandan daha zeki olacağı kesin)

Açıkçası Ben GPT-3'ü Duyar Duymaz XenForo Forumum Aklıma Geldi. Şuanda Forumum Yapım Aşamasında ve İçerik Üreticilerim Hazır Değil. Aklıma GPT-3'e Ona Wikipedia Tarzı Sitelerden Katılan Kelime Dağarcıklı Halinin Forumumda Makale Yazması Geldi. Böylece Hazırdan İçerik Elde Edebilirim Bir Süreliğine :)

RSS Olaylarını Düşündüm Fakat ilk GPT-3'ü Halletmeyi Kafaya Koydum. GPT-3'ün "API Key"ini Bekleme Listeli Başvurularla Veriyorlarmış. "API Key"i Elde Ettiğimi Farz Edersek, XenForo Forumumda Her Belirli Zamanda Karışık İçerikler Paylaşmasını Nasıl Sağlarım? Bir Kodlama Meselesi Olacağı Kesin Fakat O Konuda Daha Bu Kadar Gelişmedim :c

Yardımlarınızı, Fikirlerinizi Bekliyorum :)

İyi Günler Dilerim, Sağlıcakla Kalın & Şimdiden Teşekkür Ederim.

Birçok konuda devrim seviyesinde bir geliştirme olacağı reddedilemez bir gerçek bu konuyu takipteyim Gpt 3 muazzam seviyede insanların yazdığı makalelerden ayırt edilemez haberler makaleler ve içerikler ürettiği söyleniyor merakla bekliyoruz :)

Birçok konuda devrim seviyesinde bir geliştirme olacağı reddedilemez bir gerçek bu konuyu takipteyim Gpt 3 muazzam seviyede insanların yazdığı makalelerden ayırt edilemez haberler makaleler ve içerikler ürettiği söyleniyor merakla bekliyoruz :)
Umarım bilgili bir geliştirici yardımda bulunur :) Bir Türk olarak bu işlerin üstesinden gelmemiz ulusal açıdan da yararlı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.