Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo google sırası yükseltme hk

rdx35

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar site forum yeni. Seo paketi almalımıyım zamanla oturur mu backlink vs alınmalı mı ?
Ve önerebileceğiniz var mı R10 da baktım çok bi güven veren göremedim. Daha önce aldıysanız seo paketi nereden aldınız fikirlerinize açığım sağolun

Nasıl yapılır ? Xenforo google sırası yükseltme hk

Hiç gerek yok, buna ayıracağın zamanı forumda içerik basarak, makale, kaynaklar oluşturarak kaybedin daha verimli olur.
Ama içerikte seçici olsun, başlıklarınızı kullanıcının arayacağı, şekilde belirleyin. Makalelerini içeriğiniz kesinlikle kopyala yapıştır yapmayın. Bu size hızlı bir index kazandırır. Ek olarak büyük forumlarda tanıtım makaleleri paylaşmanızda tuzu biberi olur. Sakın kimseye ben size seo çalışması yapacağım vs gibi aldatmacalara inanmayın. Hele konun geçtiği yer r10 ise kesinlikle çok seçici olmalı iyi araştırmalısınız.

Evet zaman alacak ama istikrarlı olursanız yerinizi alırsınız hiç merak etmeyin.
Hiç gerek yok, buna ayıracağın zamanı forumda içerik basarak, makale, kaynaklar oluşturarak kaybedin daha verimli olur.
Ama içerikte seçici olsun, başlıklarınızı kullanıcının arayacağı, şekilde belirleyin. Makalelerini içeriğiniz kesinlikle kopyala yapıştır yapmayın. Bu size hızlı bir index kazandırır. Ek olarak büyük forumlarda tanıtım makaleleri paylaşmanızda tuzu biberi olur. Sakın kimseye ben size seo çalışması yapacağım vs gibi aldatmacalara inanmayın. Hele konun geçtiği yer r10 ise kesinlikle çok seçici olmalı iyi araştırmalısınız.

Evet zaman alacak ama istikrarlı olursanız yerinizi alırsınız hiç merak etmeyin.
R 10 çoluk çocuk tescilli tokatçı yuvasıdır.

asla NEWS Almayın NEws kaydı forumunuzda yararından çok zararına olacaktır.

Merhabalar site forum yeni. Seo paketi almalımıyım zamanla oturur mu backlink vs alınmalı mı ?
Ve önerebileceğiniz var mı R10 da baktım çok bi güven veren göremedim. Daha önce aldıysanız seo paketi nereden aldınız fikirlerinize açığım sağolun
Merhaba rdx35 rdx35 etiketin'de dediği gibi makale yazarak hit almaya çalışacaksın. ve sosyal medyayıda aktif kullan, ek olarak buradaki linke tıkla semrush.com'a DPA oranı yüksek sitelere makale yazarak yerli yabancı sitelerden backlink almaya çalış.

Sebebi nedir News kaydının foruma zararı ?
News kaydı alabilmeniz ve girdiğiniz kelimelerde sıralama alabilmeniz için sitenizin otoriter olması gerek öncelikle. News kaydı alan siteniz girilen haber kelimesinde aranma oranı düşükse görünür bir süre sonra kaybolur gider. Sıralama da bile yer almaz.

News'in mantığı haber sitesi olarak kategorize edilmesi ve haber sitelerin nitelendirmesidir. Forum sitenizde news kaydı alırsanız index sayınız ilerde düşebilir. Ha bunun bir çok nedeni olabilir ama news'de bir nevi sebebtir çünkü haber niteliğini taşımayan içeriği news ile sıralamaya koymaz. Forum sitenizi doğal yollarda yülseltmeye çalışın buna örnek verecek olursak:
1. Sosyal Mecralarda paylaşım yapabilirsiniz( Facebook, Twitter, Reddit,Plurk, digg) gibi
2. ücretli birşeyler alıp, çekiliş ile verebilirsiniz forumda etkileşim yapar sonrasın zaten gelecektir

Yani tekrar yazmaya gerek varmı bilmiyorum, benim yorumum net kesinlikle bunu yaparım diyene güvenmeyin, böyle bir eklentiye boşuna para vermeyin;

Yani tekrar yazmaya gerek varmı bilmiyorum, benim yorumum net kesinlikle bunu yaparım diyene güvenmeyin, böyle bir eklentiye boşuna para vermeyin;

seo dıye bı işe yaramıyor yani cok kişiden duydugum ıcın yazdım tekrar. ozur dılerım kardeşim

Sorun yok, xenforo yapısı zaten en güncel seo teknikleri ile kodlanmış ve geliştirilmiştir. Bunun bir adım üstü yok dene bilir. Bazı eklentiler var ama açıkcası çok işe yaradıklarını görmedim.
En güçlü seo her zaman içeriktir. Ek olarak seo sistemleri tarihte kaldır artık ;)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.