Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo.gen.tr Footer'da hata olabilir mi?

kibirlikirpicom

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar 1920x1080 çözünürlük ile şuan sitenin footer kısmındaki linklere tıklama yapmıyor? Geliştirici arkadaşlar kontrol edebilir mi?

footer.jpg

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz fakat herhangi bir sorun göremedim.

1920x1080 çözünürlükte kontrol eder misiniz? Çok enteresan footer metinleri seçebiliyorum ama linklere tıklayamıyorum. Çözünürlüğü düşürdüğümde sorun yok çalışıyor sorun sadece bende mi diye sormak istedim.

1920x1080 çözünürlükte kontrol eder misiniz? Çok enteresan footer metinleri seçebiliyorum ama linklere tıklayamıyorum. Çözünürlüğü düşürdüğümde sorun yok çalışıyor sorun sadece bende mi diye sormak istedim.

o kadar büyük bir çözürlükte monitörümüz olmadığı için bizde sıkıntı yok :). Ancak siz monitörü bana gönderirseniz seve seve çözer size de dua ederim :D.
Şaka bir tarafa olabilir belki ama o çözünürlikte test etme şansım yok benim 3 monitörün üçüde o çözünürlüğe çıkmıyor ne yazık ki..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.