Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Duyuru xenForo.gen.tr bir XGT Yazılım ve Web hizmetleri kuruluşudur

Bazen bazı şeyleri önemsemeyerek büyük sorunlarla karşılaşmamıza sebep oluyor ne yazık ki
O yüzden bütün arkadaşlara söylüyorum, kazancınız belli bir düzene girdiyse kesinlikle en azından bir şahıs şirketi kurun.
Zira ciddi sıkıntılar meydana gelebilir.

XenGenTR ailesi adına hayırlısı olur inşallah.

Her ne kadar sizin ile gerek ticari gerekse destek konusunda herhangi bir çalişmamiz olmasada emin olun çalişmalarinizi zevkle ve önemle takip ediyorum.
Hakkınızda herseyin hayırlısı olmasını temenni ederim

Hayırlı olsun. Geç olsun güç olmasın...

hayırlı olsun hocam, uzun süredir takip ediyorum. yaptığınız işler çok iyi ve her zaman insanlara yardımcı oldunuz. xenforo harici web sitelerine de ilginiz var mı? Wordpress ile alakalı aklımda güzel bir proje var. eğer destek çıkabilecek birini bulursam önemli yatırımlarla projeyi geliştirmek istiyorum.

Kurumsallaşmak size yakışmış işin tuzu biberi olmuş. Ücretsiz ve karşılıksız destek vermek herkesin yapacağı ya da yapabileceği ya da yapmak isteyebileceği bir durum değil. Görüyoruzki bunu ülkemizde ilk ve tek aynı zamanda da rakipsiz olarak sizler başarmıssınız.

iyi bir şey güzel bir olay Teşekkürler.

hayırlı olsun hocam, uzun süredir takip ediyorum. yaptığınız işler çok iyi ve her zaman insanlara yardımcı oldunuz. xenforo harici web sitelerine de ilginiz var mı? Wordpress ile alakalı aklımda güzel bir proje var. eğer destek çıkabilecek birini bulursam önemli yatırımlarla projeyi geliştirmek istiyorum.
Teşekkür ederiz, inanın xenforo ile zor uğraşıyoruz bu yüzden başka dallara uzanmak için yeterli zamanımız yok ne yazık ki.

hayırlı olsun abi, sağlıklı nice birlikteliklere

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.