Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Gece ve Gündüz Tema Seçme

PATRON

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar selam,
Header de bir güzel iconla koyu veya açık renkli temaya üyelerin seçmeli olarak geçmelerini istiyorum.
Gece ve gündüz temamı ayarladım fakat güzel bir iconla TAB'a nasıl ekleyip yapabilirim?
Özellikle TAB'ın sağ kısmına dayalı olmasını istiyorum.

Bu arada Day Night Switcher eklentisi işimi görmüyor otomatik seçiyor. Ben R10.net de ki gibi istiyorum :)

Dark (Gece teması) temadan gündüz temasına geçiş yapmak için alttaki kodu PAGE_CONTAINER şablonunda eklemek istediğiniz uygun bir yere ekleyin. 'style_id': 5 buradaki tema idsini belirlediğiniz gündüz temasının id ile değiştirin.
PHP:
<a href="{{ link('misc/style', null, {
                'style_id': 5, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token()
            }) }}
" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" data-xf-init="tooltip" title="LIGHT MODE">
<i class="fa fa-sun-o" aria-hidden="true"></i></a>
Gündüz modundan gece moduna geçiş için yine aynı şekilde PAGE_CONTAINER şablonuna alttaki ekleyin. Buradaki idyi ise gece temasının idsi ile değiştirerek kullanabilirsiniz.
PHP:
                'style_id': 2, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token()
            }) }}
" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" data-xf-init="tooltip" title="DARK MODE">
<i class="fa fa-moon-o" aria-hidden="true"></i></a>

Dark (Gece teması) temadan gündüz temasına geçiş yapmak için alttaki kodu PAGE_CONTAINER şablonunda eklemek istediğiniz uygun bir yere ekleyin. 'style_id': 5 buradaki tema idsini belirlediğiniz gündüz temasının id ile değiştirin.
PHP:
                'style_id': 5, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token()
            }) }}
" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" data-xf-init="tooltip" title="LIGHT MODE">
<i class="fa fa-sun-o" aria-hidden="true"></i></a>
Gündüz modundan gece moduna geçiş için yine aynı şekilde PAGE_CONTAINER şablonuna alttaki ekleyin. Buradaki idyi ise gece temasının idsi ile değiştirerek kullanabilirsiniz.
PHP:
                'style_id': 2, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token()
            }) }}
" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" data-xf-init="tooltip" title="DARK MODE">
<i class="fa fa-moon-o" aria-hidden="true"></i></a>
Stil değiştirmeden javascript ile yapmak daha mantıklı bence

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.