Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo forumumda konu başlıkları büyük yazılmıyor ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

premiumturkey

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba xenforo kurulu forumumda konu başlıklarını büyük harfla yazamıyorum yazdığım zaman başı büyük sonraki harfleri küçük yazıyor nasıl tamamen konu başlığını büyük harfle yazarım ? teşekkürler eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

Admincp->Seçenekler->Konular ve Tartışma seçenekleri alanına gelip Konu Başlıklarını Otomatik Olarak Ayarla işaretli ise kaldırın.

Örnek resim:

xf1thread.JPG

Bu seçenek x2'de yok. Bende tam tersi istiyordum. Konu başlıkları açılırken Büyük yazıyorlar. Yazım düzenünde otomatik çevirmesi yönünde..

Hayır, bazen başlıkları BÜYĞK harf ile yazıyorlar. Örneğin "SORU SORUYORUM" bunu "Soru Soruyorum" şeklinde otomatik olması gibi

Sanırım bu genel yapıyı etkileyecek bir fonksiyon.
En iyisi manuel devam.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.