Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 1 Eklenti Xenforo forumları 2 colums halinde gösterin.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n kullanıcı adlı kişi yeni bir kaynak yayınladı:

Kaynak başlığı XenForo Forumları 2 Colums Halinde Gösterin. - Forumlarınızı 2 colums yaparak farklı bir görünüme sokabilirsiniz.

Kaynaktan kısa bir alıntı:
Forumlarınıza farklı bir görünüm katmak istiyorsanız forumlarınızı 2 colums yapabilirsiniz. Bir çok yerde width: 50%; float:left ve bir kaç css kodu ile işlem yapılması söylenmiş ama ben sağlıklı bulmuyorum. Aşağıdaki Css kodları tüm cihazlarda sorunsuz şekilde görüntülenme imkanı sunmaktadır.

..:::İşlemler:::..

EXTRA.css
şablonunuzu açın aşağıdaki kodları ekleyip kayıt edin.

HTML:
.node .nodeLastPost .noMessages {display: block; text-align: center;}
@media...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Maalesef benim temayı bozdu ben de çalışmadı.

Hocam özel kodlanmış temanız varsa sorunlara neden olabilir.

Aynen özelleştirilmiş tema kullandığım için sıkıntı çıktı.

Merhaba hocam, kodu denedim gayet güzel çalışıyor. Fakat tüm forumu o şekilde ikiye bölmek yerine istediğimiz kısımları ikili gösterme şansımız var mı?

Merhaba hocam. Bu kodu sadece istediğimiz forumları yan yana gösterecek şekilde nasıl düzenleyebiliriz?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.