Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo Forumda Özel Rank Nasıl Yapacağım?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

tengri han

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba hocam.Sorum şu ben kullanıcı kategorilerine yazı yerine resim rank yapmak istiyorum.

y06W2N.png
ŞURADAKİ (ÜYE ) YAZAN YERE YAZI DEĞİLDE RESİMLİ RANK YAPACAĞIM BUNU NASIL YAPACAĞIM?

Kullanıcı gruplarına girerek rank eklemek istediğiniz kullanıcı grubuna girin kullanıcı ranks tasarımı bölümünde özel css sınıf adı kullanarak seçeneğine css sınıfınızın adını girin artık css alanında da arka plan özelliğine sahip kodlarınızı ekleyerek gösterim yapabilirsiniz.

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Videolu anlatım eklenmiştir: Video - XenForo'da Özel Rank Oluşturma

Son düzenleme:
Kullanıcı gruplarına girerek rank eklemek istediğiniz kullanıcı grubuna girin kullanıcı ranks tasarımı bölümünde özel css sınıf adı kullanarak seçeneğine css sınıfınızın adını girin artık css alanında da arka plan özelliğine sahip kodlarınızı ekleyerek gösterim yapabilirsiniz.

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Videolu anlatım eklenmiştir: Video - XenForo'da Özel Rank Oluşturma
eline emeğine sağlık hocam

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.