Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XenForo Forum Yazılımı Nasıl Kurulur

Laz

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli forum üyeleri. Benim ufak bir sıkıntım var onu sizlerle paylaşmak istiyorum belki burda derdime deva bulurum.

Kendime ait normal bir forum açmak istiyorum fakat nedir nasıl olur nasıl kurulur vs.. hiç bir bilgim yok. Bunu nasıl öğrenirim nerden bakmam lazım nerden başlamam lazım..
Burada çok güzel temalar forumlar görüyorum emeği geçen herkesin eline sağlık. O kadar da güzel olmasa da kendim kurcalayıp editliye bileceğim kadar bana yardımcı olur musunuz.

Hepinizi şimdiden teşekkürler.

Forum kurma hakkında hiç bilgim yok öğrenmek içi burayı buldum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Merhaba L Laz domain ve hostingin varsa ilk kurulumunu ve ayarlarını yapayım, temanıda aşağıdaki ürünlerimiz linkinden seç beğen birini al.

• Beğen
Tepkiler: Laz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.