Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel XenForo eklenti depolama alan tanımlama

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Bu bildiğim kadarıyla XenForo attachment yapısını aynı şekilde tutup başka server üzerine taşımanı ve kullanmana izin veriyor. Amaç daha ucuz veya farklı özellikle bir yeri depolama alanı olarak kullanarak bu alanı XenForo ile entegre etmek.

Bu eklentiyi hiç kullanmadım ama oldukça eski ve güncel değil. Bu işin benzerini XenForo kendisi çıkardı yakın bir zamanda. Hiç denemedim baştan söyleyim. İlk ayar kısmı için biraz uğraşmak gerek.

Using DigitalOcean Spaces or Amazon S3 for file storage in XF 2.x

Bu bildiğim kadarıyla XenForo attachment yapısını aynı şekilde tutup başka server üzerine taşımanı ve kullanmana izin veriyor. Amaç daha ucuz veya farklı özellikle bir yeri depolama alanı olarak kullanarak bu alanı XenForo ile entegre etmek.

Bu eklentiyi hiç kullanmadım ama oldukça eski ve güncel değil. Bu işin benzerini XenForo kendisi çıkardı yakın bir zamanda. Hiç denemedim baştan söyleyim. İlk ayar kısmı için biraz uğraşmak gerek.

Bro ftp ile de olursa ona da kabulum yeterki dosyaları dizinde tutumasın, ftp de tutması daha sağlıklı olacaktır. Bu konuda biraz yardımcı olabilirsen süper olur

Burada tek aws S3 de mi saklıyor? Nasıl Belirlediğim FTP Üzerin'de Barındırabilirim ? :/

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.